Dom wakacyjny VesnaVukovar - Chorwacja Slavonia

cena od zł 5 za noc
Szczegółowy opis

Willa jest w pełni umeblowana, co zapewnia przyjemny pobyt i została sklasyfikowana w 4 gwiazdkach. Składa się z czterech sypialni, dwóch łazienek (jedna z wanną z hydromasażem dla dwóch osób, druga z kabiną prysznicową), dużego salonu i kuchni, galerii, zamykanego tarasu dla dziesięciu osób z grillem i piecem chlebowym. Ogrzewanie stanowi ogrzewanie podłogowe, a dodatkowym ogrzewaniem jest kominek opalany drewnem. Duży parking przy obiekcie, plac zabaw zarówno przy kościele jak i wewnątrz obiektu. Ponieważ mam elektrownię fotowoltaiczną, ogrzewanie podłogowe jest elektryczne. W obiekcie znajduje się 8 łóżek, a w razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia 2 dodatkowych łóżek

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Rezerwacji dokonujemy najpóźniej 2 dni przed przyjazdem, wówczas 70% zaliczki wpłacane jest na nasze konto bankowe, a pozostałe 30% w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji w tym przypadku zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku rezerwacji na dwa dni przed przyjazdem, wówczas 50% zaliczki wpłacane jest na nasze konto bankowe, a pozostałe 50% w dniu przyjazdu. W przypadku takiej rezerwacji Gość ma możliwość anulowania rezerwacji na 7 dni przed przyjazdem za zwrotem całej kwoty rezerwacji.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
 • Plaża: 200 m
 • Centrum: 20 m
 • Sklep spożywczy: 20 m
 • Restauracja: 11 km
 • Lekarza: 11 km
 • Apteka: 12 km
 • Bank: 11 km
 • Poczta: 12 km
 • Stacja paliw: 11 km
 • Dworzec autobusowy: 11 km
 • Lotnisko: 28 km
 • Zajęcia sportowe: 11 km
Typ plaży
Piaszczysta,
Dodatkowa oferta
Willa położona jest w cichej, malowniczej wiosce w Srijem, nad brzegiem Dunaju. Znajduje się pomiędzy miastem Vukovar a miastem Ilok, 12 km od Vukovaru i 20 km od Ilok. Ponieważ plaża i Dunaj znajdują się zaledwie 100 metrów od budynku, można pływać na pięknej piaszczystej plaży na Dunaju, pływać łódką i łowić ryby na Dunaju oraz biwakować na jednej z wysp na Dunaju lub na jeziorze obok wioska. Możliwość jazdy rowerem po górskich lub szosowych trasach rowerowych. Możliwość zwiedzania licznych winnic i licznych piwnic winnych, a także degustacji win gatunkowych i szerokiej oferty gastronomicznej tego regionu. W cenę wliczone są drinki powitalne, które znajdują się w pełnej lodówce. Ponieważ uważam się za dobrego kucharza, na życzenie gościa mogę przygotować również obiad lub kolację powitalną z wybranym przez Państwa jedzeniem, za co pobierana jest dodatkowa opłata.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Dom wakacyjny Vesna
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Milan Miljković
Mówi:
Chorwacki, Angielski,
Więcej informacji na temat właściciela

Przyjazny i pomocny gospodarz, który zapewni Państwu gościnność i wszelką pomoc, aby Państwa pobyt był jak najbardziej przyjemny w tej malowniczej części Srijemu nad Dunajem i bogatymi winnicami, które obfitują w ofertę historyczną, etnologiczną, kulturalną i gastronomiczną. Dobry kucharz, gotowy przedstawić Ci wszystkie zalety tego regionu.

Dom wakacyjny Vesna był oglądany 1987 razy od 29.09.2023.