Slawonii, regionu żyzne równiny, znajduje się w bardzo wschodniej części Chorwacji, między Dunajem, Sava i rzeki Drawy.
Po Dalmacja, region Slavonia jest największą chorwacką.

Liczne kościoły i barokowe rezydencje, niekończące się równiny, wielowiekowe lasy dębowe, zielone winnice i piwnice pełne win całej Chorwacji można odnaleźć w regionie. Najbardziej interesujące i stylowe zakwaterowanie w Slawonii i Baranji jest niewątpliwie Znanych wiejskich domów regionu, które zachowały ducha dzisiaj przeszłości i nadal tak jak oni wyglądają Wcześniej w czasach, kiedy do wsi w strojach ludowych jeździł po wsi w bogato zdobione Wózki Następnie przy dźwiękach tamburitza (tradycyjny instrument) i Distinctive pieśni bałkańskich.
tradycji Además, również te Gospodarstwa oferują jednego rodzaju gościnność nie przychodzi na co dzień, wraz z prostych uczciwych gospodarzy oferuje tradycyjne Sławońska śliwki brandy (Sljivovica) kulen (kiełbasy domowej roboty ostre), kiełbasy i Sławońska sławy kulinarne innych specjalności.
Po Środkowej Chorwacji, Slawonii jest największym chorwackim regionem turystycznym, obejmującym pięć powiatów: Virovitica-Podravina, Brod-Posavina, Pozega-Slawonii, Osijek-Baranja i Vukovar-Sirmium. W ostatnich latach turystyka w Slawonii i Baranji-było coraz Ze względu na tradycję i spokój gwarantuje odwiedzających.
Slawonii i Baranji Czy na uboczu, która prowadzi od sąsiadujących w kierunku Adriatyku, w wyniku czego udało się zachować których ich dziewiczej uroku, z dotykowym STI z przeszłości, spokoju i odpoczynku Oferty od stresu i zgiełku życia codziennego .
ApartamentyChorwacja.pl Znalezienie oferuje zakwaterowanie bezpłatne usługi w Slawonii i Baranji, która oferuje Państwu wszystkie potrzebne informacje i daje bezpośredni kontakt z właścicielami telefonicznie lub za pomocą formularza w ramach każdej z ofert zakwaterowania. Slawonii i Baranji Witamy!