Apartament Villa ClariLošinj Nerezine - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.049 za noc
Szczegółowy opis

Drodzy Goście, nasze wakacje są trochę specyficzne. Jesteśmy domem na odludziu, otoczonym naturalną zielenią i drzewami oliwnymi. U nas masz spokój, odległość od głównej drogi to 1,5 km, a od centrum Nerezine 3 km. Do Państwa dyspozycji jako gości oddajemy obszerny parking, rozległy teren przed apartamentem (200m2), na którym Państwa dzieci mogą beztrosko przebywać. Do dyspozycji jest również prysznic na świeżym powietrzu, grill, stół z ławką i krzesłami w cieniu trzciny, gdzie można w spokoju zjeść śniadanie na świeżym powietrzu, u nas kupicie naszą domową oliwę z oliwek i nalewki. Kochamy zwierzęta, a Twoje zwierzęta są mile widziane. Jeśli lubisz nieco „dzikie” otoczenie, jeśli nie przeszkadza ci spacerowanie wieczorem przed mieszkaniem owiec i czekanie, aż rzucisz im kawałek chleba lub warzywa, jeśli nie masz nic przeciwko leżącym na otaczające ściany, jeśli lubisz szeroką przestrzeń, to jest to właściwe miejsce dla twojego. Mieszka tu tylko nasza rodzina i dołożymy wszelkich starań, aby doradzić Ci, gdzie są najpiękniejsze plaże i restauracje, aby Twój pobyt był jak najpiękniejszy i przyjemniejszy.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
25% zaliczka przy rezerwacji. Reszta dzień przed wpłatą na konto żyrowe lub w dniu wpłynięcia gotówką. Płatność w kunach lub euro. Nie akceptujemy kart kredytowych. W razie potrzeby wysyłamy kupon. Dopłata za dodatkowe łóżko w cenie podstawowej wynosi 10 euro. Uwaga: dodatkowe łóżko znajduje się w pokoju, w którym znajduje się łóżko podwójne. W przypadku zwierząt domowych dopłata wynosi 5 euro za dzień. Dzieci do lat trzech nie są pobierane. Ceny za noc. Po przyjeździe dokumenty są przekazywane do wglądu w celu wprowadzenia do systemu e-Visitor, który szybko zwracamy. Wyjazd do 10:00, przyjazd od 15:00. W przypadku wcześniejszego przyjazdu możliwość pozostawienia bagażu.
Opłata jest wliczone w cenę.
Dokument potwierdzający rezerwację przy rezerwacji
Zasady anulowania rezerwacji
Zaliczka jest zwracana tylko wtedy, gdy rezygnacja nastąpi co najmniej trzy tygodnie przed terminem uzgodnionego przyjazdu. W takim przypadku zwracamy zaliczkę pomniejszoną o 10 euro (koszty transakcji). W przypadku przedwczesnego wyjazdu pieniądze nie są zwracane.
Odległości
 • Morze: 3 km
 • Plaża: 3 km
 • Centrum: 3 km
 • Sklep spożywczy: 3 km
 • Restauracja: 3 km
 • Lekarza: 3 km
 • Apteka: 3 km
 • Bank: 3 km
 • Poczta: 3 km
 • Stacja paliw: 3 km
 • Dworzec autobusowy: 3 km
 • Lotnisko: 10 km
 • Marina: 3 km
 • Zajęcia sportowe: 200 m
 • Dyskoteka: 16 km
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
W pobliżu naszego domu znajduje się szlak trekkingowy, który prowadzi na szczyt naszej małej góry Osoršćica (588 m), skąd rozciąga się piękny panoramiczny widok na morze i okoliczne wyspy, dzięki czemu masz możliwość wędrówki rano tego samego dnia (1 godz. wspinaczka piesza), a następnie kąpiel w morzu (do najbliższej plaży można dojechać samochodem w 6 minut). W Nerezine masz sklep, pizzerię, restauracje, cukiernie i kawiarnie, sklep z artykułami żelaznymi i pamiątkami. Mamy też 500-letni klasztor franciszkanów, aptekę i przychodnię turystyczną. Istnieje również możliwość wypożyczenia łodzi. Miasto Mali Lošinj oddalone jest od nas o 16 km i ma naprawdę bogatą i zróżnicowaną ofertę treści i rozrywek dla każdego. Różnorodne plaże, od kamienistych po kamieniste, przede wszystkim czyste morze, szeroki wybór rejsów statkiem na pobliskie wyspy, bogata oferta sklepów i restauracji. Wiele tras rowerowych i spacerowych oraz piękny sosnowy las Čikat, różne obiekty sportowe i rekreacyjne na świeżym powietrzu. Muzeum Apoxyomenos i wieczorna muzyka na placu Lošinj.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartament Villa Clari
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Lina Flego-Mavrović
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Włoski,