Luksusowa willa Bernarda znajduje się w Porat koło Malinskiej. Może pomieścić 6-7 osób i ma trzy sypialnie i dwie łazienki, rozłożone na dwóch piętrach. Na parterze znajduje się salon z rozkładaną sofą dla jednej osoby, kuchnia z jadalnią, spiżarnia i toaleta. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie dwuosobowe, dwie łazienki z prysznicem i dodatkowa toaleta. W przestronnej części zewnętrznej znajduje się prywatny podgrzewany basen, zadaszony taras, miejsce do grillowania, zewnętrzny prysznic i mnóstwo miejsca do zabawy! Zapewniono miejsce parkingowe.
Czytaj więcejPrzy rezerwacji zapłać 30% zaliczki. Pozostałą kwotę przed przyjazdem. Wymeldowanie: 8:00 do 10:00, zameldowanie: 16:00 do 18:00.
Opłata jest wliczone w cenę. Dokument potwierdzający rezerwację przy rezerwacjiDo 60 dni przed przyjazdem zaliczka podlega zwrotowi w całości, po tym terminie zwrot zaliczki nie jest możliwy.
Położony zaledwie 200 m od morza, oferuje idealną okazję do relaksu na pięknej plaży Uhić lub skorzystania z podgrzewanego basenu, który oferuje również masaż wodny. W pobliżu znajdują się dobrze utrzymane szlaki turystyczne, a jazda na rowerze wzdłuż wybrzeża zatoki to szczególna przyjemność. Pod koniec przyjemnego dnia możesz spędzić wieczór spacerując wzdłuż nabrzeża lub delektując się pysznym posiłkiem i lampką dobrego wina Krk w jednej z pobliskich restauracji. Będziemy czekać na Ciebie z drinkiem powitalnym. Napisz do nas, aby uzyskać ofertę.