Ups, wygląda na to, że to zakwaterowanie jest obecnie niedostępne. Nie wpadaj w panikę, przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę podobnego zakwaterowania w miejscowości Dugopolje, w regionie Split i okolice !

Villa Longfield -
Dugopolje - Split i okolice


Więcej informacji na temat właściciela
Szczegółowy opis

W głębi lądu w Splicie, w spokojnej okolicy otoczonej zielenią z widokiem na górę Mosor, znajduje się nowa Villa Longfield z basenem z podgrzewaną wodą 4x8 m. Całkowicie wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak kominek na zewnątrz i wewnętrzny kominek do ogrzewania. Ponadto dla gości, którzy chcą aktywnego wypoczynku Villa Lonfield ma streetwork out, tenis stołowy, teleskop, dwa rowery dla dorosłych i jeden dla dzieci. Villa Longfield znajduje się zaledwie 20 minut jazdy od centrum Splitu, a także od plaży i 30 km od lotniska. Kuchnia jest w pełni wyposażona w zmywarkę, a w willi znajduje się także pralka. Willa składa się z dużego salonu o powierzchni 50 m2 z wysokimi sufitami i dużymi szklanymi przesuwnymi ścianami, dzięki czemu masz widok na 180 najwyższych walorów wokół domu, trzy sypialnie, z których jedna to główna sypialnia z własną łazienką, dwie łazienki i mała toaleta. , Basen ma system elektrostatyczny, więc w wodzie nie ma chloru, ma też licznik Jet

Czytaj więcej
Ilość osób: 8 osób
Obszar 150 m2
Ogród 400 m2
Więcej informacji
Warunki płatności i noty

Przy rezerwacji obiektu w szczycie sezonu (25. 06. - 31. 08), zaliczka jest płatna 25% całkowitej rezerwacji na koncie, a reszta 30 dni przed wejściem do obiektu, jeśli zarezerwowano w okresie 30 dni do najwyższego sezonu, to on płaci całkowitą kwotę przy dokonywaniu rezerwacji sam. W przypadku rezerwacji zakwaterowania w szczycie sezonu, płatność zaliczkowa wynosi 30% po dokonaniu rezerwacji, a reszta jest wypłacana do 7 dni przed wejściem do obiektu. Idealny czas na wejście do obiektu trwa od 14 do 18 godzin, ale można go poprawić w poprzedniej umowie. Wypróbuj się o 11 rano ostatniego dnia.

Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze 12 km
  • Plaża 12 km
  • Centrum 500 m
  • Sklep spożywczy 500 m
  • Restauracja 1.6 km
  • Lekarza 500 m
  • Apteka 500 m
  • Bank 500 m
  • Poczta 500 m
  • Stacja paliw 1.8 km
  • Dworzec autobusowy 15 km
  • Dworzec kolejowy 15 km
  • Lotnisko 30 km
  • Marina 18 km
  • Zajęcia sportowe 2 km
  • Dyskoteka 15 km
  • Casino 12 km
  • Park Narodowy 60 km
Typ plaży
Piaszczysta
Żwirowa
Betonowa
Kamienista
Dodatkowa oferta

Goście zatrzymujący się na 7 lub więcej dni otrzymają powitalnego drinka w cenie, możliwość wypożyczenia większej liczby rowerów. Oferujemy również dania rodzime, takie jak mięso pod pieczoną wołowiną, mięso lub ryby z grilla, różne sałatki i desery. Oferujemy również autochtoniczne chorwackie wina, które goście wybierają dla siebie. Wszystko w przystępnych cenach.

Katarina Kalebić Reklamodawca od 2019
Mówi:
Chorwacki
Angielski
Niemcy
Więcej informacji na temat właściciela
Czy przebywał tu? Napisz opinie!
Najnowsze ogłoszenia
Apartamenty Noel Crikvenica, Kvarner
Apartament Tara5 Promajna, Split i okolice
Apartament Branka Čiovo Okrug Gornji, Chorwackie wyspy
Apartament Penthouse Adela Vir, Chorwackie wyspy