Split, 1700 lat tradycji. Split, miasto pod ochroną UNESCO i miejsce do rejestru Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, znajduje się na najcieplejszym północnej części wybrzeża Morza Śródziemnego. Wyrosła z Pałacu Dioklecjana Split, zbudowany przez rzymskiego cesarza Dioklecjana, który chciał spędzić ostatnie lata swojego życia 1,700 lat temu. Różne imprezy, jak Dioklecjana Nights i innych wydarzeniach kulturalnych, pług Organized zachowały się w piwnicach pałacu. Przyjeżdżając do Splitu, odwiedzających psa wybrać entre kwatery prywatne, apartamenty, hotele, wille, jachty i żaglówki.
zakwaterowania waha się od luksusowych willi dla małych hoteli i pensjonatów i pokoi w prywatnych obiektach. Kategoria zakwaterowania jest wskazane liczbą gwiazd, widoczne na każdym budynku zarejestrowane w turystyczną. Split oferty turystycznej pełnej Czy nie jest bez kuchni STI, które mówi za jedną z najzdrowszych na świecie. Zwykle menu na stołach restauracji i mieszkanie będzie smaczne, świeże ryby, owoce morza, mięso lub ośmiornicy z domowym chlebem i świeżymi warzywami, z butelką czerwonego wina renomowanych Dalmacji.
Oprócz STI wysokiej jakości zakwaterowanie i jej ofercie kulturalnej i kulinarnej, w regionie Split oferuje również s Inne miejsca, takie jak Bol na wyspie Brac, Hvar, oraz miejscowości Makarska i Baska Voda, które są znanych miejscowości turystycznych.
ApartamentyChorwacja.pl Znalezienie oferuje zakwaterowanie bezpłatne usługi w regionie Split, która oferuje Państwu wszystkie potrzebne informacje i daje bezpośredni kontakt z właścicielami telefonicznie lub za pomocą formularza w ramach każdej z ofert zakwaterowania. Zapraszamy do Splitu!