Sibenik, Serce na wybrzeże Adriatyku. Przyjemny śródziemnomorski klimat, jest jasne, dobrej jakości zakwaterowanie, liczne wyspy i Kornati i Krka Parki Narodowe dumą miasta i regionu Sibenik Sibenik. Liczne wyspy i linii brzegowej Malownicze przyczyniły się do rozwoju i jakości turystyki wodnej w regionie Sibenik, które można uznać za obiekt zazdrości wielu większych miastach Chorwacji.
oferty turystycznej regionu Sibenik Nie byłoby bez pełnej licznych restauracji, festiwale, wydarzenia kulturalne i jego trzeba zobaczyć stary fort, wybudowany na przełomie wieku XVIII i XV. Dziedzictwa kulturowego i historycznego Sibenik jest niezwykle bogaty, z STI zabytkowym centrum miasta, zabytków sakralnych i fortyfikacji (tvrđava svetog Mihovil (Fort St Michael), mury miejskie, wieże i bramy miejskie, tvrđava svetog Nikole (Fort Mikołaja), Ivana svetog tvrđava (Fort St John) i tvrđava Subićevac (Subićevac Fort)). Archipelag Sibenik compris 249 wysp i wysepek, i obejmuje łącznej powierzchni 157 km2. Sześć z wysp ma stałych mieszkańców - niektóre z nich do 6,600.
Oferta mieszkania w Sibenik i regionu jest zróżnicowana jeden, i coś jest nie nadaje się do środków każdego gościa. Waha się ona od niewielkiej liczby dobrze wyposażony hotel, do apartamentów i pokoi w kwaterach prywatnych. Kategorii obiektu zakwaterowania jest wskazywany przez liczbę gwiazdek, z ceny zakwaterowania i usługi towarzyszące w zależności od kategorii. ApartamentyChorwacja.pl oferuje bezpłatny Znalezienie zakwaterowania w regionie Sibenik, która oferuje Państwu wszystkie potrzebne informacje i daje bezpośredni kontakt z właścicielami telefonicznie lub za pomocą formularza w ramach każdej z ofert zakwaterowania.
Witamy w Sibenik!