Kwarnerze liczy blisko 160 lat turystyki. Oprócz wysokiej jakości zakwaterowanie, Kvarner oferuje również połączenie morza i wyspy, góry, który może być Rzadko widziałem nigdzie na świecie. Jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku i oferuje wiele możliwości: lotniarstwo z Učka, Nowy Rok pod wodą zawody wędkarskie, międzynarodowych regat, mistrzostw świata, skoki spadochronowe w Grobnik i Lošinj, międzynarodowych motocyklowych Grobnik na torze wyścigowym, i łowiectwa i rybołówstwa w regionu kabaret, żeby wymienić tylko kilka z atrakcji.
tambien Kvarner dumni z STI bogatą ofertę turystyki morskiej. Istnieje ponad 19 marin z miejscami do siedzenia na morzu trzy tysiące i dwa tysiące na lądzie. Żaglówki, łodzie motorowe i jachty pies także wypożyczyć. Idealne wakacje w regionie Kvarner Gwarancje również liczne kulturalne, ekologiczne, muzycznych i sportowych, które składają się z ofertą turystyczną Kvarner przez cały rok. Oferujemy zakwaterowanie w Kvarner jest bogate i zróżnicowane jeden, i coś jest nie nadaje się do środków każdego gościa.
Miejsca noclegowe w zakresie od dużych, dobrze wyposażone wille z basenami i widokiem na morze, małych pensjonatów i pokoi w prywatnych obiektach. Kategoria zakwaterowania jest wskazane liczbą gwiazd na Każdy zarejestrowany obiektu, z cenami zakwaterowania i innych świadczeń w zależności od kategorii. Zaleca się, aby dokonać rezerwacji bezpośrednio po wybraniu numeru z nami telefonicznie.
ApartamentyChorwacja.pl oferuje bezpłatny Znalezienie zakwaterowania w Kvarner, która oferuje Państwu wszystkie potrzebne informacje i daje bezpośredni kontakt z właścicielami telefonicznie lub za pomocą formularza w ramach każdej z ofert zakwaterowania.
Zapraszamy do Kvarner!