Apartamenty DeveronHvar Zavala - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.538 za noc
Szczegółowy opis

Apartamenty Deveron znajdują się na południowej stronie wyspy Hvar, w małej rybackiej i turystycznej miejscowości Zavala.Wyspa Hvar znana jest również jako najbardziej słoneczna chorwacka wyspa z aż 2715 godzinami słonecznymi w roku. Jej południowa strona i miasto Zavala mają szczególny mikroklimat odpowiedni dla osób z problemami układu oddechowego (astma, alergie). Apartamenty Deveron znajdują się nad samym morzem (ok. 70m - pierwszy rząd od morza). . W najgorętsze dni można cieszyć się cieniem sosnowego lasu przy szumie wiatru i świerszczach. W ogrodzie znajduje się komin. Przyroda i środowisko w Zavali, w apartamentach Deveron, to idealne miejsce na relaksujące wakacje, szczególnie dla rodzin z dziećmi, osób starszych, ale także dla gości zmęczonych codziennym zgiełkiem miasta i tłumami. Apartamenty Deveron są zaprojektowane jako oddzielne mieszkania, z osobnym wejściem. Każdy apartament posiada jedną lub dwie sypialnie, salon, w pełni wyposażoną kuchnię i jadalnię, łazienkę i toaletę, duży taras z widokiem na morze.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
W dniu wyjazdu prosimy o opuszczenie APP do godz. 10.00. W dniu przyjazdu aplikacja jest bezpłatna od godziny 14.00. Zaliczka za pobyt wynosi 30% całkowitej kwoty. Początek i koniec pobytu w sezonie głównym to PIĄTEK. Przyjazd i wyjazd poza sezonem - do uzgodnienia. Sprzątanie końcowe 20,0 eur -30,0 eur. Dodatkowa osoba 10,0 - 20,0 eur / dzień. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zaliczki w wysokości 30%. Płatność za zarezerwowany nocleg dokonywana jest w pierwszym dniu przyjazdu. Płatność za apartament możliwa tylko gotówką.
Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
Kwota zaliczki jest zwracana tylko w przypadku rezygnacji co najmniej 30 dni przed przyjazdem. W przypadku nieterminowej anulacji lub nieprzybycia gościa wpłacona zaliczka zostaje wstrzymana. Gość zobowiązany jest do poinformowania nas o zmianie terminu przyjazdu lub późnym przyjeździe (po godz. 21.00). W przypadku późnego przyjazdu z zarezerwowanego (następny dzień) lub wcześniejszego wyjazdu gość zobowiązany jest do zapłaty kwoty za cały okres rezerwacji. Radzimy wykupić polisę anulowania w wybranej firmie ubezpieczeniowej. Gość jest zobowiązany do zgłoszenia wszelkich wyrządzonych przez siebie szkód, w przypadku uszkodzenia mienia. Gość jest zobowiązany do naprawienia szkody. Nie jesteśmy zobowiązani do ponoszenia odpowiedzialności w przypadku kradzieży, wypadku lub uszkodzenia mienia lub osób, ani do wzięcia odpowiedzialności za szkody spowodowane piorunem, bójkami, pożarem… Radzimy gościom ubezpieczyć swoje mienie w firmie ubezpieczeniowej. Zwierzęta nie są akceptowane w apartamentach.
Odległości
 • Morze: 70 m
 • Plaża: 90 m
 • Centrum: 500 m
 • Sklep spożywczy: 300 m
 • Restauracja: 400 m
 • Lekarza: 7 km
 • Apteka: 7 km
 • Bank: 7 km
 • Poczta: 7 km
 • Stacja paliw: 7 km
 • Dworzec autobusowy: 7 km
 • Marina: 500 m
 • Zajęcia sportowe: 7 km
 • Dyskoteka: 7 km
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Otacza je sosnowy las, w którym na wakacje przygotowywane są leżaki i bujane siatki. Goście-żeglarze mogą postawić swoje łodzie do 7m, na prywatnie oznakowanym kotwicowisku, które znajduje się 10m od brzegu. Z oferty dodatkowych udogodnień w Zavali znajdują się dwie restauracje, bar na plaży, kawiarnie, pizzeria i sklep. Zavala jest idealna do biegania lub jazdy na rowerze Po południowej stronie wyspy Hvar, w Sveta Nedjelja, znajduje się centrum sportowe Cliffbase. Niedaleko wybrzeża po południowej stronie Hvaru znajduje się wyspa Scedro, miejsce jednodniowych wycieczek. Kanał morski między Hvarem a Šćedarem, ze względu na swój mikroklimat, jest idealnym miejscem dla surferów. Proponujemy wizytę w mieście Hvar, które jest zabytkiem kultury, na Starym Mieście, którego historia sięga 2000 roku. opak. (UNESCO)
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Deveron
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Alexandra Caric Reklamodawca od 2015
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Czeski, Słowacki, Polski, Rosyjski,
Więcej informacji na temat właściciela

Drodzy Goście, witamy na wyspie Hvar, apartamenty Deveron. Nasz dom jest idealny dla rodzin zmęczony codziennym zgiełku i stresu szuka odpoczynku i relaksu. Wierzę, że można również znaleźć idealne miejsce na wypoczynek, o czym świadczy naszych przodków gości, którzy przyjeżdżają długoletni rok po roku wrócić regularnie. Spróbuj i być uvijerite.