Apartament ArenaZagreb - Zagrzeb

cena od zł 859 za noc
Szczegółowy opis

Nowy, nowoczesny apartament na 7. piętrze nowego, właśnie ukończonego budynku, 300 metrów od największej hali sportowej w Chorwacji Arena Arena. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Miejsce parkingowe jest zabezpieczone na parkingu obok budynku (zabezpieczone rampą). Mieszkanie jest wyposażone w cyfrowy zamek i pozwala na całkowite samodzielne przybycie i wyjazd za pomocą jednego kodu wejściowego do budynku (wprowadzonego na domofonie) i innego jednorazowego kodu wejściowego do samego mieszkania. Następnie wchodzisz do mieszkania za pomocą karty inteligentnej. Składa się z przedpokoju, salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Przeznaczony jest dla dwóch osób, a komfortowo i komfortowo może pomieścić do trzech osób. W apartamencie powitają Cię krótkie, proste instrukcje dotyczące inteligentnych zamków i urządzeń (termostat, telewizor, oświetlenie LED w kuchni, zmywarka). W przypadku wszystkich pytań pomoc jest dostępna przez 24 godziny.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Przyjazd (odprawa) od 15 godzin (bez ograniczeń). Wymeldowanie do 11 godzin. Apartament nie jest odpowiedni dla mniejszych dzieci.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartament Arena
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 3 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Osijek, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A2+1, Wrzesień 2021
Suzana

Wspaniałe powitanie i wiele przemyślanych szczegółów zapewniających przyjemny i beztroski pobyt. W pełni wyposażony, nowy, czysty, schludny, wygodny. Na stronach brakuje zdjęć pięknej panoramy miasta, szczególnie wieczorem. Rekomendacja dla wszystkich!

Polecam : Aktywne wakacje, Ludzie szukający spokoju, Miejsca,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Tenja, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A2+1, Wrzesień 2020
Rekomendacje

Piękne, ładnie urządzone i idealnie czyste i zadbane. Z całym wyposażeniem, pełne doświadczenie ciepła w domu. Doskonała organizacja i szczegółowe instrukcje właściciela dotyczące korzystania z apartamentów i parkingu. Zalecenia dla wszystkich i moja bezpieczna decyzja o ponownym wynajmie!

Polecam : Ludzie szukający spokoju, Romantycy, Miejsca,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Zadar, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A2+1, Lipiec 2020
Zostań w ZG

Czysty, schludny, nowy, wygodny ...

Polecam : Aktywne wakacje,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Nadežda Kerepčić Reklamodawca od 2019
Mówi:
Chorwacki, Angielski,
Więcej informacji na temat właściciela

Witam, chcemy ci miłej chwili w naszym mieszkaniu.