Apartament AlbatrosZagreb - Zagrzeb

cena od zł 715 za noc
Szczegółowy opis

Nowoczesne apartamenty A1 Novačka i A2 Oporovočeka w Zagrzebiu, w pobliżu szpitala Dubrava, parku Maksmir, centrum handlowego Super Nova (Garden Mall), Akademii Policji, Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa. Są one wyposażone we wszystko, aby zapewnić gościom komfortowy i komfortowy pobyt dla gości Zagrzebia. Ulica A3 Studio Šoltanska znajduje się w miejscowości Sigečica, w pobliżu strefy biznesowej Radnička Road. Kilka przystanków tramwajowych znajduje się w centrum Zagrzebia, a dworzec autobusowy i kolejowy to tylko kilka minut. Są one szczególnie odpowiednie dla gości w połączeniach z lotniska i tych dwóch stacji.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Cennik za grudzień w weekendy; 1. noc - 800, 00 kn 2. noce - 1200, 00 kn 3. noce - 1500, 00 kn 4. noclegów i więcej według aktualnych stawek Płatność należy uregulować przy przejęciu apartamentu z góry. Zaliczka jest płatna przy rezerwacji apartamentu z góry, 30% całkowitej kwoty rezerwacji. Czas przyjazdu to 14:00, a czas wyjazdu to 10:00
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
 • Centrum: 4 km
 • Sklep spożywczy: 100 m
 • Restauracja: 100 m
 • Lekarza: 50 m
 • Apteka: 100 m
 • Bank: 200 m
 • Poczta: 400 m
 • Stacja paliw: 300 m
 • Dworzec autobusowy: 3 km
 • Dworzec kolejowy: 4 km
 • Lotnisko: 10 km
 • Zajęcia sportowe: 200 m
 • Dyskoteka: 1 km
 • Casino: 100 m
 • Park Narodowy: 300 m
Dodatkowa oferta
Apartamenty są wyposażone we wszystko, co jest potrzebne do krótszego i dłuższego pobytu gości, a także są członkami Stowarzyszenia Prywatnych Wynajmujących w Zagrzebiu oraz posiadaczami świadczeń Blue Card.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartament Albatros
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 3 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Split, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w Apartament Albatros, Wrzesień 2016
Piękne!

Piękny apartament! Życzyć każdemu, kto naprawdę chce się krótki lub długi pobyt w Zagrzebiu. Właściciel jest wielki człowiek gotowy w każdej chwili do jakiejkolwiek pomocy. Jednym słowem - wspaniałe!

Polecam : Aktywne wakacje, Nocne życie, Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Rodziny z dziećmi, Turystyczny bez samochodu, Romantycy, Osoby niepełnosprawne,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Właściciel odpowiedź
Dzięki za miły komentarz!

Myślę, że nie ma większej nagrody dla naszych najemców czytać miłe komentarze gości, którzy pobyt u nas będzie przyjemny!

Živogošće, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w Apartament Albatros, Grudzień 2015
Wspaniałe zakwaterowanie

Mieszkanie jest super wyposażone, wygodne, czyste iw pełni wyposażone. Absolutnie nic nie brakuje, i to jest oczywiste, że właściciel dbać o każdy drobiazg. Świetna lokalizacja (blisko komunikacji miejskiej, centrum handlowe, szpital Dubrava). Z właściciel załatwione łatwo, szybko i sprawnie. Oczywiście mieszkanie, w którym jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby wrócić i polecam każdemu.

Polecam : Aktywne wakacje, Nocne życie, Ludzie szukający spokoju, Rodziny z dziećmi, Turystyczny bez samochodu, Miejsca,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Właściciel odpowiedź
Wielkie podziękowania !!!

Mogę tylko krótko napisać, że takie komentarze największą nagrodą ciężkiej pracy i entuzjazm, które wprowadzają w tym posao.Još Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia ponownie kilka innych okazjach.

Tuzla, Bośnia i Hercegowina
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w Apartament Albatros, Maj 2015
Doskonałe mieszkanie w spokojnej okolicy

Mieszkanie jest ładne, przestronne i bardzo czyste. Przyjazny i pomocny właściciel. Gorąco polecamy!

Polecam : Aktywne wakacje, Ludzie szukający spokoju, Rodziny z dziećmi, Romantycy,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Właściciel odpowiedź
Wielkie dzięki !!!

Drodzy Goście, dziękuję za miłe komentarze i zalecenia naszego apartman.Mi Będziemy nadal starać się zatrzymać dla wszystkich naszych gości, aby być w dobrej pamięci.

Goran Prskalo Reklamodawca od 2015
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy, Słoweński,
Więcej informacji na temat właściciela

Jestem Twój komputer, który będzie starał się pobytu w apartamentach Albatros wszystkim być najlepszy. Jednym z moich zainteresowań to apartamenty hotelowe i wynajem i uzupełnia tę stronę. Również chętnie podróżować, uprawiać sport, kocham gotowanie, bieganie, narciarstwo, tenis, Jestem zainteresowany imprez kulturalnych i gastronomicznych, grać na gitarze;) Chciałbym dać Ci informacje