Apartament Anessa -
Žaborić - Sibenik

cena od zł 1.769 za noc Jasenova 95, Žaborić
Ocen gości oparty na
2 opiniach
Fantastyczny! 5/5

Więcej informacji na temat właściciela
Szczegółowy opis

Zapraszamy do naszego apartamentu położonego w spokojnej i malowniczej okolicy Žaborić, zaledwie 50 metrów od morza! Apartament znajduje się na parterze domu rodzinnego i oferuje pełną prywatność, spokój i komfort – idealny dla rodzin z dziećmi, ale także dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się beztroskim wypoczynkiem nad Adriatykiem. O apartamencie: znajduje się zaledwie 50 metrów od morza, posiada przestronny taras, prywatne miejsce do opalania pod tarasem, duży ogrodzony ogród (ok. 200 m²) – idealne miejsce do zabawy dla dzieci lub wypicia porannej kawy w cieniu przy śpiewie ptaków, Goście mogą bezpłatnie korzystać z domowych owoców sezonowych z ogrodu – soczystych fig i słodkich winogron, plaża jest ogrodzona i bezpieczna – z dala od dróg i pojazdów mechanicznych, co czyni ją idealną dla dzieci, prywatny parking dla 2 samochodów na podwórku, szybkie i bezpłatne Wi-Fi, telewizor z ponad 100 kanałami. Zaledwie 100 m od apartamentu znajduje się piekarnia z codziennie świeżymi wypiekami i ciepłym pieczywem. Zwierzęta nie są dozwolone.

Czytaj więcej Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty

Aby potwierdzić rezerwację, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30% całkowitej ceny, najpóźniej 48 godzin po zawarciu umowy. Pozostałą kwotę można wpłacić na to samo konto bankowe na kilka dni przed przyjazdem do apartamentu. Przyjazd możliwy jest po godzinie 14:00 (samodzielne zameldowanie), a wyjazd do godziny 10:00. Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.

Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji

Nie zwracamy zaliczki w przypadku anulowania rezerwacji na 30 dni lub mniej przed przyjazdem do apartamentu. W przypadku anulowania rezerwacji na 45 dni przed przyjazdem zwracamy 50% zaliczki, a w przypadku anulowania na 60 dni przed przyjazdem – 100%. Ceny za nocleg są jasno określone i obowiązują wszystkich gości w równym stopniu. Dziękujemy za zrozumienie!

Odległości
  • Morze 50 m
  • Plaża 50 m
  • Centrum 1 km
  • Sklep spożywczy 100 m
  • Restauracja 100 m
  • Lekarza 11 km
  • Apteka 11 km
  • Bank 8 km
  • Poczta 4 km
  • Stacja paliw 8 km
  • Dworzec autobusowy 11 km
  • Dworzec kolejowy 11 km
  • Lotnisko 45 km
  • Marina 11 km
  • Zajęcia sportowe 11 km
  • Dyskoteka 4 km
  • Casino 11 km
  • Park Narodowy 25 km
Typ plaży
Piaszczysta
Żwirowa
Betonowa
Kamienista
Dodatkowa oferta

Dlaczego Žaborić? Žaborić to prawdziwy skarb wybrzeża Dalmacji – ciche, czyste i rodzinne miejsce niedaleko Szybenika. Idealne dla każdego, kto szuka wakacji bez tłumów, a jednocześnie blisko wszystkich ważnych udogodnień i zabytków. Wycieczki i atrakcje w pobliżu: Szybenik (10 minut jazdy samochodem) – zabytkowe miasto z licznymi atrakcjami, takimi jak wpisana na listę UNESCO katedra św. Jakuba, twierdze Barone i św. Michała, a także bogaty program kulturalny w okresie letnim, Park Narodowy Krka – wodospady, promenady, kąpiele w naturze i placówki edukacyjne dla dzieci, Park Narodowy Kornati – jednodniowe wycieczki statkiem po unikalnym archipelagu wysp, Solaris Aqua Park (15 minut jazdy samochodem) – park wodny dla dzieci w każdym wieku, tematyczny Dinopark w Rogoznicy – świetna zabawa dla najmłodszych, trasy rowerowe, nurkowanie, kajakarstwo i inne atrakcje dostępne w pobliżu. Idealne miejsce dla rodzin poszukujących bezpiecznego, spokojnego i relaksującego wypoczynku nad morzem, par ceniących sobie prywatność i bliskość natury, a także wszystkich, którzy chcą odkryć piękno Dalmacji i Adriatyku.

Nasza lokalizacja
Pokaż zakwaterowanie w pobliżu Pokaż atrakcje w pobliżu Apartament Anessa był oglądany
13240 razy od 05.07.2025.
Josip Šarić
Mówi:
Chorwacki
Angielski
Formularz kontaktowy
Zawartość tego formularza zostanie wysłana bezpośrednio do reklamodawców e-mail. Jest używane tylko zapytać o rezerwację wymienionych nieruchomości. Każde inne zastosowanie stanowi nadużycie względem ApartamentyChorwacja.pl usługi
Interesujące miejsca w pobliżu Apartament Anessa
Opinie gości
M
Fantastyczny! 5/5
Martin Banská Bystrica, Słowacja
Pobyt w A4 , Lipiec 2026 | Jaskółka oknówka

Bardzo ładny apartament. Przestronny, z ogrodem, parkingiem, przyjemnym miejscem do siedzenia na zewnątrz i grillem. Mili, uprzejmi i pomocni gospodarze. Niedaleko od ładnej, czystej plaży. Bardzo nam się podobało i na pewno wrócimy.

Ocena jest przetłumaczona z słowacki - Pokaż oryginał
Polecam:
Rodziny z dziećmi
Dziękujemy za wybór naszego apartamentu!

Drogi Martinie, z całego serca dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że Tobie i Twojej rodzinie podobał się pobyt i że czuliście się u nas komfortowo. Było nam niezmiernie miło Cię gościć, a szczególnie cieszymy się, że planujesz wrócić. Zawsze jesteś mile widziany! Pozdrawiamy, Josip

T
Fantastyczny! 5/5
Tibor Celje, Słowenia
Pobyt w A4 , Lipiec 2026 | Doskonały!

Duży apartament, bardzo wygodne łóżka, piękny ogród, prysznic na zewnątrz, grill... Bardzo nam się podobało. Może warto zrobić więcej miejsca w kuchni na jedzenie, ale to drobiazg. Na pewno wrócimy.

Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Polecam:
Ludzie szukający spokojuRodziny z dziećmi
Dziękujemy za wybór Apartamentu Anessa!

Drodzy Tibor i Katjo, dziękujemy za wspaniałą recenzję i poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi wrażeniami. Było nam niezmiernie miło Was gościć i cieszymy się, że wybraliście nasz apartament. Zawsze jesteście mile widziani i z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego Państwa ugoszczenia. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i do zobaczenia wkrótce! Pozdrawiamy, Josip

Najnowsze ogłoszenia
Kuća T3 Murter Tisno, Chorwackie wyspy
Apartamenty Jančić Krk Malinska, Chorwackie wyspy
Apartamenty Solmaris Gradac, Split i okolice
Apartament House Lam Biograd na Moru, Zadar region