Apartamenty BarbaraVir - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.001 za noc
Szczegółowy opis

Wynajmujemy trzy identyczne większe apartamenty dla 4 osób i jeden mniejszy apartament dla dwóch osób. Jeden większy znajduje się na parterze po lewej stronie, a dwa na piętrze. Mniejszy znajduje się na parterze po prawej stronie. Większe apartamenty mają dwie sypialnie i pokój dzienny, a mniejsze apartamenty mają jedną sypialnię i pokój dzienny. Każde mieszkanie ma osobne wejście i taras o powierzchni 12 mkw. W apartamentach otrzymujesz całą pościel i przybory do gotowania i serwowania posiłków. Goście proszeni są o przywiezienie własnych środków do mycia i wycierania naczyń, a także ręczników do łazienki i wszystkiego do higieny osobistej. Najbliższa plaża (Žitna uvala) oddalona jest o 100 metrów. Wzdłuż plaży znajduje się długa promenada i ścieżka rowerowa. Na plaży kilka restauracji z fast foodami, lodami, piekarnią. W promieniu 150-250 metrów znajduje się sklep z owocami, kilka sklepów spożywczych oraz sklepy ze sprzętem plażowym. Nasza ulica nie jest zajęta. Korzystają z niego wyłącznie najemcy i goście. Asfaltowa, posiada oświetlenie. Goście mają możliwość korzystania z klimatyzacji, która jest dodatkowo płatna, jeśli jest używana.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Kiedy wszystko uzgodnimy ustnie lub pisemnie i potwierdzisz chęć rezerwacji, napiszę Ci, że mieszkanie jest dla Ciebie zarezerwowane od daty przyjazdu do daty wyjazdu. Przesyłam również informację o wpłacie zaliczki. Jest ona wypłacana w ciągu 5 dni roboczych i wynosi 20% ceny całkowitej. Kiedy widzę Twoją wpłatę na koncie, informuję, że wpłatę otrzymałem i mieszkanie czeka na Ciebie. Jeśli w tym okresie nie otrzymam zaliczki, uznaję, że zrezygnowałeś z rezerwacji. Resztę płacisz po przyjeździe do mieszkania. Przyjeżdżasz do mieszkania o 12:00 i wyjeżdżasz rano o 9:00. Woda w mieszkaniu służy do wszystkiego oprócz picia. Można w nim gotować, myć zęby, owoce, warzywa… tylko nie pić, jeśli nie jest ugotowane.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
 • Morze: 100 m
 • Plaża: 100 m
 • Centrum: 1.5 km
 • Sklep spożywczy: 200 m
 • Restauracja: 200 m
 • Lekarza: 1.5 km
 • Apteka: 1.5 km
 • Poczta: 1.5 km
 • Stacja paliw: 3 km
 • Dworzec autobusowy: 1.5 km
 • Lotnisko: 25 km
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa,
Dodatkowa oferta
Do dyspozycji gości duży ogrodzony dziedziniec. Za domem mamy zewnętrzny prysznic z ciepłą i zimną wodą. Każdy może się kąpać kiedy chce. Obok domu, w odpowiedniej odległości od mieszkania, znajduje się grill. Jest również dostępny dla wszystkich gości. Jest też wystarczająco dużo miejsca do zabawy dla dzieci. A co najważniejsze, zaparkujesz samochód na ogrodzonym podwórku.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Barbara
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Barbara Florjan
Mówi:
Chorwacki,
Więcej informacji na temat właściciela

Szanowni goście! Jesteśmy rodziną, która wynajmuje mieszkania od wielu lat. Co roku mamy połowę stałych gości, którzy od lat spędzają u nas lato i to oni są naszą najlepszą reklamą. Jednak nowi goście są mile widziani i zawsze mile widziani. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku w naszych apartamentach oraz niezapomnianych wrażeń na pięknej wyspie Vir.

Apartamenty Barbara był oglądany 267 razy od 20.01.2023.