Fabrycznie nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej części miasta. Mieszkanie posiada duży salon, kuchnia, 3 sypialnie, łazienka i taras. Apartament znajduje się w pobliżu plaży miasta z widokiem na stare miasto - 1000m. Stare Miasto z katedrą św .. Jacob jest 1200 metrów. Pierwszy supermarket znajduje się w odległości 100 m od apartamentu. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i ciepłej wody. W salonie może być jadalnia i taras. 3 oddzielne pokoje. W jednym pokoju na łóżeczku, podczas gdy druga łóżek Nakata. W salonie znajduje się sofa i fotel. Telewizja satelitarna jest dostępna. Bezpłatne korzystanie z klimatyzacji, internet, parking na 2 samochody.
Czytaj więcej KwaterIdealny czas przybycia jest od 12 do 00 roku do 20 00th Czas wyjazdu do 12 00th Kaucja wynosi 25% całej kwoty do właściciela IBAN, a reszta jest wypłacana po przyjeździe.
Opłata jest wliczone w cenę.Drink powitalny jest wliczony w cenę.
Legendę gospodarzem, przyniósł nam domowe wino i powitanie :) zbliża się spełnić to, czego potrzeba. przestronne mieszkanie, wielkie, wszystko schludne i czyste i nowo urządzone, wygodne parking na trzy samochody. miasta i plaży w pobliżu sklepu po drugiej stronie ulicy. ogólnie bardzo przyjemny pobyt i upiększony roczna :)
Boże, Igor
Apartament Jole! Dzięki za miły przeglądu, mam nadzieję, że całe społeczeństwo dobre i że jest nadal zabawy! Tego lata nie uciekł w Tisno od 11:08 aż do 15:08, przyjdź ojcowie załogi idą rzucić data jest dostępna, ponieważ my powoli zaczął zarezerwować apartament. Z poważaniem Jole
Mieszkanie jest doskonałe. Wszystko jest nowe i czyste i przestronne. Gospodarz był bardzo pomocny i uprzejmy i przeszkadza goście opisują Sibenik i sugeruje, co warto zobaczyć w mieście. Plaza Banj jest stosunkowo blisko. Cała chwała :)
Bóg Ana!
Dzięki za miły przeglądu, mam nadzieję, że to wszystko razem dobrze. Zarejestrowałem się i Igor, skontaktuj się głównie jeśli wybraliśmy się ponownie tego lata w Dalmacji! Z poważaniem Jole