Studio App niedawno odnowiony z nowymi meblami, App znajduje się 5-7 minut spacerem do Plaza, 2 minuty do restauracji Hacienda, 5-8 minut do miasta. Dom położony jest 15 metrów od głównej drogi. Studio App posiada wydzielony taras oraz stół z krzesłami przed Garażem.
KwaterRezerwacja jest płatna w wysokości 50 Euro w trosce o moje i Twoje bezpieczeństwo. Inne Kwota po przybyciu przez Bank. Wyjazd możliwy jest do godziny 10:00, a wejście do obiektu o godzinie 14:00.
Opłata jest wliczone w cenę.Oprócz wynajmu w porozumieniu z Restauracją Hacijenda, goście mogą zapewnić sobie śniadanie lub kolację, w porozumieniu ze mną
Mieszkałem z rodziną, apartament jest idealny dla rodziny z dzieckiem. Pani Jasminka jest bardzo miła i zawsze dostępna. Blisko wszystkiego: restauracji, sklepów, plaży, świetna lokalizacja i łatwy dojazd. Polecam pobyt.
Odpowiedź
Dziękuję ❤️ Panie Gorjano, za pozytywny komentarz. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z zakwaterowania i że Panu się podobało. Zawsze do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie.
Mieszkanie jest dobrze wyposażone, czyste. Właścicielka jest miła. Wszystko zgodne z opisem. Rab jest fantastyczny. Morze i plaże są wspaniałe.
Odpowiedź
Dziękujemy bardzo, Pani Rozalijo, za pozytywny komentarz. Będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni. Z poważaniem
Apartament jest bardzo schludny, czysty i dobrze wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria, gwarantujące przyjemny pobyt. Gospodarze są mili, przyjaźni i zawsze gotowi do pomocy. Do najbliższej plaży jest około 8 minut spacerem, a centrum miasta i większe sklepy są w pobliżu.
Dziękuję
Dziękuję bardzo za pozytywny komentarz. Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę.
Mieszkanie jest małe, ale funkcjonalne, gospodarze są bardzo mili i gościnni.
Odpowiedz na komentarz
Dzięki Mateo, pozdrowienia dla was obojga i małej piękności