Apartamenty LunaPag Novalja - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.462 za noc
Szczegółowy opis

Apartamenty Luna znajdują się w pobliżu centrum Novalji, zaledwie kilka minut spacerem do centrum, sklepów, restauracji i wszystkich innych obiektów, ale także do morza. Jest to nowy budynek, w którym znajdują się 4 nowoczesne apartamenty, na każdym piętrze apartament dla 5 i 8 osób. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, zmywarkę, Wi-Fi, TV / SAT, kabinę prysznicową i duży taras. Duże apartamenty dla 8 osób składają się z dwóch oddzielnych pokoi z 3 łóżkami, łóżkiem dla 2 osób w salonie i posiadają 2 łazienki. Mniejsze apartamenty składają się z jednego oddzielnego pokoju z 3 łóżkami i łóżkiem dla 2 osób w salonie. Apartamenty na piętrze mają widok na morze. Wszystkie apartamenty posiadają zabezpieczone miejsca parkingowe.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Przy rezerwacji wpłacana jest zaliczka w wysokości 30%, która jest potrącana z całkowitej kwoty. Po wpłaceniu zaliczki rezerwacja zostaje potwierdzona, a pozostałą część kwoty wpłacamy w dniu przyjazdu. Do apartamentów można wejść po godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a opuścić do godziny 10:00 w dniu wyjazdu. Opłata klimatyczna jest wliczona w cenę.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
 • Morze: 100 m
 • Plaża: 100 m
 • Centrum: 200 m
 • Sklep spożywczy: 100 m
 • Restauracja: 50 m
 • Lekarza: 800 m
 • Apteka: 200 m
 • Bank: 200 m
 • Poczta: 200 m
 • Stacja paliw: 800 m
 • Dworzec autobusowy: 800 m
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Luna
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Danijela Šonje Reklamodawca od 2017
Mówi:
Chorwacki, Angielski,
Więcej informacji na temat właściciela

Luna Apartamenty znajdują się w pobliżu centrum Novalja, zaledwie kilka minut spacerem do centrum miasta, sklepów, restauracji i wszystkie inne urządzenia, ale również do morza. Jest to zupełnie nowy budynek i posiada 4 nowoczesne apartamenty na każdym piętrze apartament dla 5 i 8 osób. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, TV / SAT, chodzić w prysznice i dużym tarasem. Duże apartamenty dla 8 osób, składa się z dwóch oddzielnych pokoi z trzema łóżkami, rozkładaną sofą dla 2 osób w salonie i 2 łazienki. Mniejsze apartamenty składają się z oddzielnego pokoju z 3 łóżkami i łóżkiem dla 2 osób w salonie. Apartamenty na najwyższym piętrze z widokiem na morze. Wszystkie apartamenty posiadają miejsca parkingowe. W przypadku rezerwacji, wpłacić zaliczkę w wysokości 30%, która jest odejmowana od całkowitego. Po dokonaniu płatności rezerwacji zaliczki zostanie potwierdzona, a bilans jest płatna po przyjeździe. Apartamenty mogą być wprowadzone po 14:00 w dniu przyjazdu i pozostawić przed 10:00 w dniu wyjazdu. Podatek jest wliczony w cenę.