Apartamenty Oštra GlavicaKarlobag - Kvarner

cena od zł 731 za noc
Szczegółowy opis

Mieszkanie z pięknym widokiem na morze znajduje się w domu, z którego ścieżka prowadzi schodami na plażę. Mieszkanie jest funkcjonalnie urządzone dla par lub małych rodzin (z dziećmi), a balkon jest chroniony przed silnym słońcem w południe i wyposażony w stoły / krzesła. Z balkonu jest szeroki widok na morze i Velebit, w pobliżu parku przyrody i parku narodowego. Plaża jest tak blisko, że goście często chodzą kilka razy dziennie do domu / plaży, a wieczorem miejsce jest spokojne na spacer lub restaurację, a niektóre skakać (5 min. Samochodem) do pobliskiego Karlobag (więcej restauracji, więcej sklepów, piekarnia, sklep z owocami, bank i Figa.). To miejsce jest idealne, jeśli chcesz odpocząć w spokojnych wakacjach nad morzem i połączyć je z wycieczką na Pag, Plitvice, Velebit, Zadar. . W pobliżu znajduje się Adventure-Rizvancity Park, który jest szczególnie popularny wśród starszych dzieci i młodzieży, oraz sanktuarium niedźwiedzi w Kuterevo. Goście z nas podczas jednodniowej wycieczki mogą odwiedzić Park Narodowy Jezior Plitwickich.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
O ile nie uzgodnimy inaczej, przyjazd jest od 2 po południu, a wyjazd do 10 rano, aby goście zostali powitani przez gotowy i urządzony apartament. Dziękuję za zrozumienie! Wyjątkowo w 2020 r. Rezerwacje na wszystkie pozostałe terminy przyjmowane są bezpłatnie do 25 czerwca. Po 25 czerwca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20% jako potwierdzenie rezerwacji. Oczekujemy, że do 26 czerwca będzie pewne, że będziesz mógł podróżować i cieszyć się wakacjami, W przypadku, gdy po 1 lipca, z przyczyn osobistych, anulujesz którykolwiek z dni urlopu w okresie od 1 lipca do 15 sierpnia, a my otrzymamy innych gości w tym okresie, zaliczka zostanie zwrócona. Cieszę się, że jestem dostępny na wszystkie pytania, przyjazd w ciągu tygodnia jest możliwy i pożądany, ponieważ w ten sposób mieszkanie będzie wolne dłużej między zmianami gości.
Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
Wyjątkowo w 2020 r. Rezerwacje na wszystkie pozostałe terminy przyjmowane są bezpłatnie do 25 czerwca. Po 25 czerwca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20% jako potwierdzenie rezerwacji. Oczekujemy, że do 26 czerwca będzie pewne, że będziesz mógł podróżować i cieszyć się wakacjami, W przypadku, gdy po 1 lipca, z przyczyn osobistych, anulujesz którykolwiek z dni urlopu w okresie od 1 lipca do 15 sierpnia, a my otrzymamy innych gości w tym okresie, zaliczka zostanie zwrócona. Cieszę się, że jestem dostępny na wszystkie pytania, przyjazd w ciągu tygodnia jest możliwy i pożądany, ponieważ w ten sposób mieszkanie będzie wolne dłużej między zmianami gości. Z przyjemnością poinformujemy o tym, jak mieszkanie, przyjazdy / wyjazdy są przygotowywane zgodnie z odpowiednimi środkami, opracowaliśmy nasz system czyszczenia, pościeli, zaopatrzenia i przekazania.
Odległości
 • Morze: 100 m
 • Plaża: 100 m
 • Sklep spożywczy: 800 m
 • Restauracja: 100 m
 • Lekarza: 50 km
 • Apteka: 5 km
 • Bank: 5 km
 • Poczta: 5 km
 • Stacja paliw: 5 km
 • Dworzec autobusowy: 5 km
 • Lotnisko: 100 km
 • Park Narodowy: 2 km
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Istnieje możliwość udostępnienia pralki dla gości przebywających tydzień lub dłużej. Mamy możliwość utylizacji mniejszych przedmiotów (nawet rowerów).
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Oštra Glavica
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Elizabeta Stief-Musec Reklamodawca od 2015
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy,
Więcej informacji na temat właściciela

Hallo! Ich bin Reiseführerin und für Deutsch und Dolmetscherin lebe schon seit Jahren eing i Dalmacja. Immer wieder entdecken wir hier und Neues etwas geben diese Porady gerne an die gości weiter. Die Gäste, die sich vor allem Strandurlaub Wunsch haben Füssen wybór schöne Strand auch für kleine Kinder mit ciepłe morze. Witamy!