Apartament MarijanaIst - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.312 za noc
Szczegółowy opis

Mieszkanie jest w pełni wyposażone. To jest 50 m od morza i głównej piaszczystej plaży 300 m. Mieszkanie jest dla 4 osób, 55 m2, taras 10 m2 z bocznym widokiem na morze. Mieszkanie ma jedną sypialnię dwuosobową, kuchnię, pokój dzienny z dwoma łóżkami, łazienkę, taras.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Opłata klimatyczna jest wliczona w cenę. Zaliczka jest obowiązkowa. Czas przyjazdu i wyjazdu zależy od linii żeglugowej i promowej (Jadrolinija - rozkład jazdy, Zadar - Ist, Mali Lošinj - Ist)
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 50 m
  • Plaża: 300 m
  • Centrum: 300 m
  • Sklep spożywczy: 300 m
  • Restauracja: 100 m
  • Lekarza: 300 m
  • Poczta: 500 m
  • Marina: 100 m
  • Zajęcia sportowe: 200 m
Typ plaży
Piaszczysta, Betonowa,
Dodatkowa oferta
Wyspa jest szybko osiągalna łodzią - katamaranem lub promem, który kursuje raz dziennie z Zadaru. Promem z Lošinja można także dotrzeć do Otok. Gospodarz przywita cię na wyspie.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartament Marijana
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 1 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Zagreb, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A2+2, Lipiec 2016
Raj na ziemi nazywa się na Wschodzie

Mieszkanie jest czyste i schludne, dobrze ułożone, meble są nowoczesne i funkcjonalne. Taras, gdzie jedliśmy prawie każdy posiłek był fantastyczny - przestronne, ale dobrze chronione przed słońcem iz wiatrem. Więcej jest dosłownie 20 kroków (I zmierzyć !!). Betonowa plaża, nie głęboko, ale jest idealny do pływania. Cóż, nie ma cienia, ale co zrobisz, gdy cień przez 57 sekund w domu?!? Zobacz żaglówek i jachty zacumowane w zatoce jest uspokojenie. To miejsce jest piękne, choć mały, nie jest wieś, jest to małe miasto. Sklepy są dobrze zaopatrzone, restauracje i kawiarnie mają różne dla wszystkich smaków ... Te dwa dni, kiedy wiał wiatr pchnął i nie było wanny Naseto swoje serce - pierwszy na wzgórzu z pięknym widokiem, a następnie na straży, do Matki Boskiej Zdrowia, a widok stamtąd jest jeszcze wspanialszy. Zresztą, kto lubi spokojne wakacje, bez tłumów, hałasu, że nie potrzebuje kluby i życie nocne, ta sama znajdzie! A jeśli masz ochotę kultury, sąsiadujący Olibu mają święto teatru i muzyki ...

Polecam : Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Turystyczny bez samochodu, Romantycy,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Jadranka Ivin Reklamodawca od 2013
Mówi:
Chorwacki, Angielski,
Apartament Marijana był oglądany 39013 razy od 02.01.2014.