Apartament DilnicaIlovik - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.449 za noc
Szczegółowy opis

Chociaż nasz dom znajduje się 5 minut spacerem od centrum idyllicznego miasteczka Ilovik, jest wyjątkowy i wart odwiedzenia. Jako jedyni na terenie gospodarstwa posiadamy przestronny, luksusowo urządzony apartament z 4 słońcami, którego niełatwo znaleźć na wyspach. Podłogi drewniane, czyli połączenie nowoczesnych i zabytkowych mebli drewnianych, które w większości samodzielnie odnawiamy, zaskoczą Państwa komfortem i pięknem. Z sypialni roztacza się piękny widok na cały port i sąsiednie wyspy św. Piotr i Orjule. A co najważniejsze, w nocy masz ciszę i widok na rozgwieżdżone niebo. Mieszkanie spełnia wszystkie pragnienia współczesnego człowieka, ale oferuje również więcej. Jesteśmy autorami monografii o Iloviku, tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o historii wyspy, przyrodzie, obyczajach, do Twojej dyspozycji jest duża biblioteka. Jesteśmy miłośnikami zwierząt, hodujemy owce i kozy, z którymi można spędzać czas, a także nasze psy, koty, kaczki (w końcu jesteśmy farmą!). Na dużym, zadaszonym tarasie można skorzystać z dużego drewnianego stołu.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Przy rezerwacji wpłacana jest zaliczka w wysokości 25% ceny pobytu. Do czasu wpłaty zaliczki rezerwacja nie jest dokonywana. Reszta ceny jest wypłacana, gdy gość wchodzi do apartamentu. Po przybyciu do apartamentu pobierana jest kaucja za ewentualne szkody, które gość może popełnić w wysokości 200 EUR. Kwota kaucji podlega zwrotowi w momencie opuszczenia apartamentu przez gościa (jeśli nie ma żadnych uszkodzeń) oraz w przypadku pozostawienia apartamentu w należytym stanie, tak aby nie wymagał nadzwyczajnego, nietypowego sprzątania. Regularne sprzątanie jest bezpłatne. W apartamencie obowiązuje zakaz palenia, dlatego wszyscy palacze proszeni są o zaspokojenie potrzeby palenia poza apartamentem. Chcemy zapewnić naszym gościom maksymalny komfort i obsługę, aby czuli się komfortowo i pięknie, ale apelujemy o zachowanie naszego apartamentu, ponieważ w ten sposób ich pobyt będzie dla nas i dla nich piękniejszy. Czas wyjazdu to 11:00, a czas przyjazdu to 14:00.
Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
W przypadku wpłaty zadatku, a tym samym dokonania rezerwacji, w przypadku rezygnacji gościa zadatek nie podlega zwrotowi. Dlatego prosimy gości o rezerwację, gdy są pewni, że przyjdą. W przypadku, gdy gość anuluje zarezerwowany przyjazd, zawsze postaramy się zaproponować mu nocleg w innym wolnym terminie, a od gościa zależy, czy z niego skorzysta, czy utraci zadatek.
Odległości
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Naszą główną działalnością jest rolnictwo - hodowla owiec i kóz oraz produkcja serów owczych premium, twarogów, jogurtów kozich i innych przysmaków. Tutaj zjesz śniadanie lub kolację z naszych produktów, z trudem oprzesz się domowym dżemom, warzywom z naszego ogródka czy soczystym arbuzom i melonom. Wszystko to produkujemy całkowicie naturalnie, bez użycia jakichkolwiek pestycydów czy nawozów. Ale na Ilovik będziesz cieszyć się nie tylko dobrym jedzeniem i pięknym apartamentem. Ilovik oferuje ciszę, liczne ciche i spokojne zatoki, bez zgiełku turystów, piękne spacery, piękne widoki i rozgwieżdżone niebo, które można doświadczyć tylko w dziewiczej przyrodzie. Jesteśmy tutaj, aby oprowadzić Cię po wyspie (jeśli chcesz), pokazać szlaki wyspy i zatoki oraz pokazać nasz sposób życia w harmonii z naturą i zwierzętami.
Widok mapy
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 1 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Radom, Polska
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A2+2, Sierpień 2021
Najlepszy apartament na wyspie

Bardzo przestronny apartament, w pełni wyposażony, z pięknym widokiem na cała zatokę. Gospodarze wyjątkowo mili i uczynni. Do centrum 5 min., na plażę kolejne 2 min. Prawie do samego apartamentu można dojść po równej, wybetonowanej ścieżce. Po drugiej stronie wyspy (jakieś 20 min. drogi) piękne dwie zatoki, z których jedna ma piaszczyste i łagodnie pochylone dno. Wyspa bardzo spokojna, idealne miejsce do wypoczynku.

Polecam : Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Rodziny z dziećmi, Turystyczny bez samochodu, Ludzie ze zwierzętami,
Ladislav Radoslović Reklamodawca od 2021
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Włoski,
Więcej informacji na temat właściciela

Jesteśmy młodą rodziną, która w 2017 roku wybudowała dom na Iloviku i tym samym formalnie przeprowadziła się z Rijeki na wyspę. Postanowiliśmy zająć się rolnictwem, przede wszystkim hodowlą owiec, ale także kóz, sadownictwa i warzyw. Oprócz tej podstawowej pracy chcemy przyjmować gości, aby móc dzielić się z nimi pięknem i spokojem wyspy oraz oferować im nasze naturalne produkty.

Apartament Dilnica był oglądany 6960 razy od 25.06.2021.