Opłata jest wliczone w cenę. Dokument potwierdzający rezerwację przy rezerwacji
Kilkakrotnie nocowałem w tym apartamencie i szczerze mówiąc, Sanda to gospodyni, która sprawia, że pobyt jest jak w domu. Wszystko jest schludne, czyste i gotowe do użycia, a do tego dochodzą wskazówki, jak zapewnić maksymalny spokój podczas wakacji. Gorąco polecam nocleg w Sanda's - ten lub jakikolwiek inny apartament z oferty "Puntin Apartments". Jestem pewien, że nasze doświadczenia będą podobne. Poza fantastycznym zakwaterowaniem, lato oznacza dla mnie co roku wyjazd do Drvenika, mojego „Małego Miasteczka”. Oprócz Sandy, jest też zespół, który poznaję przez lata i który wciąga mnie w swój mały świat, więc wracam tu raz po raz po swoją porcję słońca, morza, soli w powietrzu, dobrych ludzi i spokoju, który pozwala mi wytrwać do następnej podróży.
Wszystkiego najlepszego w sprawie zakwaterowania, gospodyni, plaży i odległości, czystego i pięknego widoku.
Cudowne, spokojne miejsce z fantastycznym widokiem. Apartament bardzo wygodny i czysty. Właścicielka Sanda bardzo sympatyczna. Apartament nie jest w ścisłym centrum, co jest ogromną zaletą, a mimo wszystko wszędzie jest blisko, kilka minut do plaży, sklepów, czy restauracji. Polecam to miejsce i sama chętnie za jakiś czas tam wrócę :)
Musiałam skrócić pobyt w apartamencie o jeden dzień ze względu na obowiązki w domu. Powiedziałem właścicielowi mieszkania, że wyjeżdżamy poprzedniej nocy. Kiedy pakowałem swoje rzeczy do samochodu przed wyjazdem, właściciel przyniósł mi dokumenty dotyczące mojego pobytu i zwrotu pieniędzy za dzień, w którym nie będę nocował. Nie prosiłem ani nie oczekiwałem zwrotu pieniędzy. Nie chciałem brać pieniędzy, więc właściciel powiedział: „Nie dam ci dokumentów, dopóki nie weźmiesz pieniędzy”. Kilkakrotnie musiałem przerywać wakacje i opuszczać mieszkania (w innych miejscach i u innych właścicieli) wcześniej niż planowałem i nikt nigdy nie zaproponował mi zwrotu pieniędzy. Dziękuję Alem
Apartament czyściutki, zadbany, jest w nim wszystko, co potrzebne do beztroskiego wypoczynku. Widok z balkonu przepiękny, można godzinami podziwiać Adriatyk. Właścicielka sympatyczna i pomocna. Do plaży parę minut spacerem. Dużym plusem jest garaż. Z czystym sercem można polecić ten apartament na niezapomniane wakacje.
Świetny apartament, piękne widoki. Właściciel super, bardzo polecam ten nocleg. Nie będziesz zawiedziony. W pobliżu znajduje się znakomita restauracja Adria. Na pewno wrócimy