Dom znajduje się 20 metrów od kamienistej plaży z drobnym piaskiem w morzu. 500 metrów od miejscowości Drače (80 km od Dubrownika) położony jest w rozległym gaju oliwnym (6000 m²). Na parterze znajdują się trzy apartamenty, a na piętrze jeden. Do dyspozycji gości jest bezpłatne Wi-Fi oraz dwa grille (duży, wspólny i mały, oddzielny dla apartamentu A1). Do dyspozycji gości jest parking dla wszystkich pojazdów. Wszystkie apartamenty wyposażone są w pralkę. WSZYSTKIE APARTAMENTY SĄ KLIMATYZOWANE.
Czytaj więcej KwaterZaliczka ok. 20% Przyjazd: po godz. 14:00 Wyjazd: do godz. 10:00
Opłata jest wliczone w cenę.Trzy leżaki na apartament na plaży. Klimatyzacja. Miejsce do cumowania łodzi.
Bardzo mili i życzliwi właściciele, pokoje czyste dobrze wyposażone , bajeczny widok , blisko do plaży , cisza spokój. 5/5
Piękne widoki, mało ludzi, cisza i spokój. Bardzo mili i uprzejmi właścicieli. Polecamy dla osób, które szukają spokojnego odpoczynku w ustronnym miejscu.
Mieszkaliśmy w apartamencie studio + 2 na parterze. Mieszkanie jest naprawdę duże, schludne, a taras jest świetny. Bliskość plaży 10 kroków, piękny ogród. Byliśmy zachwyceni. Właściciele to niezwykle mili ludzie. Cały tygodniowy pobyt był doskonały.
Najlepszy rocznik!!!
Dzięki.