Apartamenty oferują komfortowe zakwaterowanie w dwóch przestronnych apartamentach z dużymi tarasami. Znajdują się w domu rodzinnym w nowo wyremontowanym budynku, przy ulicy bez ruchu, z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt idealnie nadaje się na rodzinne wakacje, letni wypoczynek dla grup przyjaciół, a także na aktywny wypoczynek w Biogradzie. Do plaż Dražice i Soliny, a także do centrum miasta, można dojść spacerem w dziesięć minut.
Czytaj więcej KwaterDepozyt za rezerwację wynosi 100 euro i nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania rezerwacji. Przyjazd od godziny 13:00, wyjazd do godziny 10:00.
Opłata jest wliczone w cenę. Dokument potwierdzający rezerwację przy rezerwacjiOferujemy wynajem łodzi, leżaków i parasoli na plaży Soline. Oferujemy również domową oliwę z oliwek. Cena do negocjacji.
Apartament jest bardzo czysty i schludny. Plaża oddalona jest o 5 minut jazdy samochodem. Bardzo spokojna okolica. Polecamy 10/10. Z przyjemnością wrócimy w przyszłym roku.
Właściciele: Bardzo przyjazna para. Porady i wskazówki pomocne w wyborze podróży. Cichym miejscu, z dala od zgiełku wakacje wieczorem. Czyste mieszkanie. Plaża jest, ale dla turystów z samochodem, który nie jest problemem. Polecany dla rodzin z małymi dziećmi. Uwielbiam tam wrócić i zawsze zbieżne z noclegów.