Apartamenty Villa GradinaBaška Voda - Split i okolice

cena od zł 616 za noc
Szczegółowy opis

Chcesz spędzić wakacje w Chorwacji? Co powiesz na jedno z najpopularniejszych miejsc, w pięknej willi niedaleko plaży? Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, to jesteś tutaj we właściwym miejscu. Villa Gradina znajduje się w miejscowości Baska Voda na Riwierze Makarskiej. Blisko centrum i plaży.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
- Zameldowanie odbywa się o godzinie 14:00, - Check-out jest najpóźniej do 10 rano. - Wszystkie ceny dotyczą pokoju / apartamentu za noc. - W momencie rezerwacji wymagana jest przedpłata - parking 5 € za dzień.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 20 m
  • Plaża: 20 m
  • Centrum: 50 m
  • Sklep spożywczy: 30 m
  • Restauracja: 30 m
  • Marina: 100 m
Typ plaży
Żwirowa,
Dodatkowa oferta
Wszystkie pokoje i apartamenty są gustownie urządzone, a każdy pokój / apartament posiada balkon. Front domu wychodzi na morze. Palenie jest zabronione we wszystkich pokojach i apartamentach. Zwierzęta niestety nie mają dostępu! Mamy 4 pokoje dwuosobowe i 1 pokój jednoosobowy, które są wyposażone w: - WiFi - Klimatyzacja (częściowa) - lodówka - prysznic / WC - wspólna kuchnia na parterze ze stolikami na zewnątrz i wewnątrz. Posiadamy również 4 apartamenty z następującymi opcjami: 3 łóżka (2 1); dwa razy 4 łóżka (2 2); 5 łóżek (4 1). Są wyposażone w: - WiFi - Klimatyzacja (częściowa) - Posiadaj kompletną kuchnię - Pokój dzienny (oprócz apartamentów 8 i 10) - prysznic / WC Usługi dodatkowe: - Parking dostępny za dodatkową opłatą (około 200 metrów, 24 godziny monitorowane) - Jeśli chcesz łóżeczko bezpłatnie
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Villa Gradina
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Danijel Pavlovic
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy,