Apartamenty ElaSukošan - Zadar region

Szczegółowy opis

Apartamenty ELA znajdują się w Sukosan, w odległości 7 km od Zadaru. Odległość od centrum: 15 minut spacerem do plaży i 2 min spacerem. W pobliżu znajduje się największa marina jacht na Adriatyku \ Marina Dalmacija \. Spokojna okolica i piękne widoki na morze, uczyni Twoje wakacje bardziej przyjemne. Wieczorem można wybrać się do miasta Zadar i Biograd. Pojemność jest dla 4 osób (2, 2).

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
APARTAMENTY Rezerwacja Jeśli chcesz zarezerwować apartament, prosimy o kontakt na Mob. 385 91 558 72 53 lub e-mail: nic. krojone @ gmail. com. W swoim przesłaniu, określ żądane daty i liczby osób, dla których chcieliby Państwo zarezerwować noclegi, wyślemy Ci ofertę na rezerwacji. Po zaakceptowaniu oferty masz termin dwóch dni roboczych o wypłatę zaliczki w wysokości 100 EUR wyłącznie w walucie Euro. Jeżeli płatność jest zarejestrowany wyślemy Ci potwierdzenie rezerwacji. Około 2 dni roboczych jest zobowiązany do rejestrowania płatności. Zaliczka wynosi 100 EUR. Osoby, które będą przebywać w mieszkaniu nie może być wyższa niż określona w potwierdzeniu rezerwacji.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa,
Dodatkowa oferta
Apartamenty obejmują sypialnię, pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, telewizor i klimatyzację. Możliwość korzystania z grilla. Korzystanie z prywatnego parkingu. Możliwość korzystania z sieci WLAN.
Widok mapy
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Anita Režan
Mówi:
Chorwacki,
Więcej informacji na temat właściciela

Kontakt: Anita odcinkowych, Adres: Tratice 50, 23206 Sukošan Mob. 385 91 558 72 53 e-mail: nic. krojone @ gmail. com