W pełni i nowocześnie wyposażona willa bez basenu w głębi Soliny, 15 minut od centrum Krk lub 10 minut od Malinskiej i 2 minuty od plaży w Solinie, a także liczne inne atrakcje wyspy Krk są dostępne w ciągu zaledwie kilku minut jazdy samochodem. Nasza willa ma czterogwiazdkowy standard, znajduje się na wysokości 200 m n.p.m., z pięknym widokiem na morze, ogrodem o powierzchni 900 m² i parkingiem na 5 samochodów. Willa składa się z 4 sypialni, dwóch łazienek/toalet i dodatkowej toalety na parterze, dwóch kuchni i dwóch salonów z rozkładaną sofą dla 1-2 osób. Ponadto dom posiada 4 tarasy, grill i plac zabaw dla dzieci z huśtawką. Willa znajduje się w kompleksie willi wakacyjnych w Gornja Hlapa niedaleko Soliny, gmina Dobrinj na wyspie Krk. Do dyspozycji Gości jest również piękny taras na dachu, z którego można podziwiać romantyczne zachody słońca i opalać się, z widokiem na Morze Kvarnerskie i Velebit.
Czytaj więcejZarezerwuj wybrany okres na czas, zanim będzie za późno! Aby dokonać rezerwacji, należy wybrać okres (jeden lub dwa tygodnie w tygodniu, od soboty do soboty w lipcu i sierpniu, a rezerwacje przedsezonowe i posezonowe można dokonać po wcześniejszym uzgodnieniu (4-7 dni), uzgodnić, a następnie należy uiścić 30% ceny, a resztę należy uiścić po przyjeździe na miejsce. Cena nie obejmuje sprzątania, jest ono doliczane do rachunku końcowego. Koszt +100 € jednorazowo za jednostkę zakwaterowania/apartament Sprzątanie całego domu +200 € Przyjazd gości od godziny 15:00 Wyjazd gości do godziny 9:00 Dziękujemy za zaufanie i zrozumienie! Jurković Family Ferienhaus Margareta kontakt; peter.krk@a1.net
Opłata jest wliczone w cenę.Wszelkie zapytania i pytania należy kierować na adres: peter.krk@a1.net
Witamy w naszym domu. Rodzinne wakacje na wyspie Krk. Oferujemy naszym gościom lokalny likier aroniowy i lokalną brandy Sljivovica. Soki dla dzieci. Woda.