Kuća MarkulinŽut - Chorwackie wyspy

Ups, wygląda na to, że to zakwaterowanie jest obecnie niedostępne. Nie wpadaj w panikę, przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę podobnego zakwaterowania w miejscowości Žut, w regionie Chorwackie wyspy!
Szczegółowy opis

Dom położony jest na wyspie Žut w zatoce Dragišina, gdzie znajdują się trzy restauracje, aw sąsiedniej zatoce znajduje się przystań. Na parterze znajdują się dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami), toaleta, kuchnia, taras i grill. Jest wyposażony w prąd o napięciu 220 woltów i wprowadzono ciepłą wodę. Cały dom zasilany jest przez system solarny, posiada również dostęp do internetu. Na pierwszym piętrze znajduje się kolejny apartament, również z dwiema sypialniami, łazienką i kuchnią oraz dostawką. Jest wynajmowany za dodatkową opłatą według potrzeb gości.

  • Ilość osób: 6-12 osób
  • Obszar: 170 m2
  • Ogród: 0 m2
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Sklep spożywczy: 100 m
  • Restauracja: 50 m
Typ plaży
Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Transfer do domu iz powrotem organizowany jest łodzią (bez komunikacji miejskiej), cena transferu w obie strony to 150 €. Miejsce parkingowe zapewnia właściciel domu w Murter. Istnieje możliwość wynajęcia łodzi motorowej dla 4-6 osób w cenie 130 € za dobę bez paliwa. Istnieje możliwość wypożyczenia pontonu z silnikiem 4 KM, a cena to 30 euro za dzień, paliwo nie jest wliczone w cenę.
Widok mapy
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Mirko Markulin
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy, Niderlandzki,
Kuća Markulin był oglądany 5277 razy od 25.01.2022.