OliversumRivanj - Chorwackie wyspy

Ups, wygląda na to, że to zakwaterowanie jest obecnie niedostępne. Nie wpadaj w panikę, przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę podobnego zakwaterowania w miejscowości Rivanj, w regionie Chorwackie wyspy!
Szczegółowy opis

Oliversum stary gaj rodzina z oliwek z odnowionym starym domu i tawernie znajduje się nad morzem na ogrodzonej działce o powierzchni 2700 metrów kwadratowych. Dom jest całkowicie odnowiony i wyposażony do przyjemnego pobytu przez cały rok. Pobyt w Oliversumu jest szczególnie przyjemne wiosną i latem, kiedy większość przebywania tam. Rivanjski kanał charakteryzuje się jasnym i ryb bogatych morzu. W zależności od życzenia w ciągu dnia można korzystać z opalania lub korzystających naturalny odcień, z dobrą książką i odgłosów natury, szum morza, śpiew ptaków i odgłosy świerszczy. Noce są przyjemnie orzeźwiający, a widok rozgwieżdżonego nieba zapiera dech w piersiach. Chociaż codziennie linia katamaran z Zadaru do Rivanj pochodzi w 35 minut poczujesz się jakbyś podróżował w czasie i kończą się w inny wymiar, w którym nie będzie nawet jeden sięgnąć do portfela i spojrzeć na zegar, bo w czasie tam Oliversumu. W Oliversumu poszanowania natury i jej ograniczonych zasobów, działając odpowiednio.

  • Ilość osób: 4 osób
  • Obszar: 45 m2
  • Ogród: 2700 m2
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Dla rezerwacji jest zobowiązany do zapłaty 30% zaliczki. Opłata za sprzątanie wynosi 25 €. Nie pobieramy dodatkowo za swojego zwierzaka, ale rozumiemy odpowiedzialne zachowanie jego właściciela. Na Rivanj od Zadaru przebiega rozkład dnia katamaran żaglowe (na 15:00 lub 16:30, w niedzielę rano o godzinie 8:15), a prom codziennie oprócz soboty i niedziele o godzinie 11:00 lub 12:00. Powrót w Zadar prom w godzinach wieczornych, linia katamaran wcześnie rano i niedzielę wieczorem.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 10 m
  • Plaża: 10 m
Typ plaży
Żwirowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Oliversum nam daje oliwę z oliwek, pikantne śródziemnomorską roślinnością i ekologicznymi warzyw, które są swobodnie korzystać z minimalną opłatą. Na wyspie można kupić świeże ryby z miejscowych rybaków lub zorganizować kolację ryba albo nawet pizzę domowej roboty. Jeśli wolisz bardziej aktywnego wypoczynku i chcą odkryć piękno archipelagu Zadar lub podwodnego świata mamy możliwość wynajmu atrakcyjnie motorówki (wymaga łódź licencji). Będąc na wyspie znajduje się sklep, restauracja lub bar kawowy, łódź pozwala wycieczki, dostawy żywności lub czystej rozrywki (pływaków lawety rurka). Jeśli przybywających samolotem możemy zaoferować transfer z lotniska samochodem i łodzią na wyspę, wszystko jest do uzgodnienia.
Widok mapy
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 5 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
poprad, Słowacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w Oliversum, Lipiec 2019
Niebo, w raju oliwek

Praktyczne informacje: Cały dom był bardzo, bardzo czysty. Właściciele domu są bardzo mili, pomocni ludzie, dają ci wszystkie potrzebne informacje. W domu jest wszystko, czego potrzebujesz. Kuchnia jest pełna wszystkiego, czego potrzebujesz: piekarnika, miksera, noża, lodówki z zamrażarką, czajnika elektrycznego, kuchenki, piekarnika. Kuchnia jest nowa i tak piękna i praktyczna. Salon z telewizorem, odtwarzaczem DVD, wieżą HiFi, wentylatorem, gitarą - wszystko, czego możesz używać i cieszyć się. Łóżka mają wysokiej jakości materac, dobry jeśli masz problemy z plecami. Ogród jest tak piękny z wieloma lewandulami, motylami, kwiatami, drzewami oliwnymi, ziołami, które można wykorzystać do gotowania. Zapewnia maksymalną prywatność. Mieliśmy samochód z nami w ogrodzie, jest dla niego droga i miejsce. Sygnał telefoniczny i internetowy jest w doskonałej jakości. Jest świetny mały budynek - zwany „Konoba”, w którym możesz skorzystać z fantastycznego grilu. Na terazie są dwie strefy relaksu - jedna to leżenie, druga strefa siedząca, w rzeczywistości wszystkie miejsca spędzane przez nas - w tych strefach relaksu Informacje emocjonalne: To Oliversum jest niebem pokoju. Prywatność, która oferuje, jest tak wysoka jakość. W nocy nie ma lekkiego smogu. Miejsce jest tak ciche, idealne do wypoczynku z ludzi i społeczeństwa. Jeśli potrzebujesz jakiegoś towarzystwa lub jedzenia do kupienia, istnieje codzienna możliwość korzystania z łodzi - jadrolinia, aby udać się do Zadaru. Właściciele są tak mili, mili, otwarci na ludzi, pomagają, jeśli potrzebujesz, są zainteresowani, jeśli wszystko jest w porządku. Nie widzimy negatywów w tym pięknym miejscu.

Polecam : Ludzie szukający spokoju, Turystyczny bez samochodu, Romantycy,
Ocena jest przetłumaczona z angielski - Pokaż oryginał
Karlovac, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w Oliversum, Wrzesień 2018
Meraklijanje

Lubię sobie mówić, że jestem profesjonalistą "meraklije" , ponieważ kiedy wybieram lokalizację dla morza, wybieram pierwszy rząd do morza i, mówiąc krótko, wyspy i pokój, który oferują. Rivanj, a pozycja Oliversa jest najlepsza do tej pory, nigdy nie widziałem takiego pokoju. Kiedy usiądziesz na tarasie Olivers, w tej samej sekundzie wyłączysz resztę galaktyki :) Właściciele to wspaniali ludzie, a po tym, jak postanowiliśmy kochać te same i podobne rzeczy, spędziliśmy razem trochę czasu w przyjemnych rozmowach o muzyce, komiksie, filmach ... a wszystko to z dobrym piwem i wchłonięciem atmosfery wyspy. Spędziłem kilka dni w Oliversum we wrześniu, tylko czekając na pierwszą jesień jesieni i było cudownie. Chcę tu wrócić, i znowu, i znowu ...

Polecam : Aktywne wakacje, Ludzie szukający spokoju, Rodziny z dziećmi, Turystyczny bez samochodu, Romantycy, Ludzie ze zwierzętami,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Rijeka, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w Oliversum, Sierpień 2017
Kawałek raju prywatnej

Czy można sobie wyobrazić euforyczne obecny czas znajduje się miejsce do odpoczynku swoją duszę i ciało, zregenerować ..., gdzie zostały starannie urządzony dom w cieniu starych drzew oliwnych, pięknej krystalicznie czyste morze, niebo wypełnione gwiazdami tylko dla siebie ... miejscem, gdzie tylko szum morza i świerszcze zakłóca ciszę .... to miejsce, w którym nie ma znaczenia czas, ani godziny ... Rzeczywiście istnieje takie miejsce ... Tyle Dziękuję wspaniałe gospodarze, którzy są z dużo miłości i wysiłku edytować ten kawałek na swoim prywatnym raju, i postanowił podzielić się z nami.

Polecam : Ludzie szukający spokoju, Rodziny z dziećmi, Turystyczny bez samochodu, Romantycy, Ludzie ze zwierzętami,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Właściciel odpowiedź
Forza Fiume!

Dziękuję, że wszechświat został wysłany nasze wibracje na ludzi jak wy wszyscy, którzy umożliwiło realizację naszej wizji uciec i wrócić do siebie, nawet w ułamku tej ziemskiej podróży. Cieszymy się, że byłaś nasi goście i dbał o wszystko z równą dbałością o co dbamy o. Dziękuję!

Pokaż wszystkie recenzje
Tajana Radulić Reklamodawca od 2017
Mówi:
Chorwacki, Angielski,