Apartament-40 znajduje się 15 minut spacerem od Parku Maksimira z licznymi promenadami, ścieżkami rowerowymi, spacerowymi i biegowymi. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się 10 minut spacerem w kierunku ulicy Maksimirskiej lub ronda Borongaj. Dzięki temu do Rynku Głównego i centrum miasta można dojechać tramwajem w 15 minut. Do Dworca Głównego można dojechać w kilka minut szybką koleją miejską, która znajduje się 5 minut od apartamentu. Apartament A40 składa się z następujących pomieszczeń: korytarza, łazienki, kuchni, jadalni, salonu, sypialni oraz wielofunkcyjnego tarasu podzielonego na część wewnętrzną i zewnętrzną. Całkowita powierzchnia netto apartamentu wynosi 87 m². Goście mają pełną autonomię dzięki centralnemu ogrzewaniu gazowemu. Łazienka wyposażona jest w pralkę i wannę z hydromasażem, a kuchnia w zmywarkę. Dzieci są mile widziane, a dla nich przygotowaliśmy dodatkowy sprzęt rozrywkowy. Zapewniliśmy wysoki standard utylizacji i recyklingu odpadów dla naszych gości.
Czytaj więcej KwaterZameldowanie od 16:00 Wymeldowanie do 11:00 Płatności za usługi można dokonać gotówką, kartą debetową bezpośrednio na konto, za pośrednictwem konta PayPal (jeśli je posiadasz) oraz kartami debetowymi i kredytowymi w portalu SaltPay. Faktury są płatne w terminie określonym na fakturze, licząc od daty wystawienia faktury. Apartman-40 nie ponosi odpowiedzialności za literówki lub inne błędy wprowadzone do systemu. Fakturę należy opłacić co najmniej 3 dni (72 godziny) przed przyjazdem lub 72 godziny przed ustaloną datą zameldowania o godzinie 16:00. Jeśli rezerwujesz zakwaterowanie w taki sposób, że zameldowanie jest możliwe w czasie krótszym niż 72 godziny, dokonaj płatności natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji. W takim przypadku wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Wszystkie powyższe zasady dotyczą płatności z góry kartą kredytową lub debetową. Uwaga: płatności kartą debetową lub kredytową nie można dokonać na miejscu po przyjeździe do apartamentu. W tym przypadku jedyną formą płatności jest gotówka.
Opłata jest wliczone w cenę.Jeśli opłaciłeś/aś całą kwotę rezerwacji w jeden z powyższych sposobów, z wyjątkiem gotówki, a anulujesz rezerwację na 24 godziny przed zameldowaniem (do godz. 16:00), zwrócimy Ci całą wpłaconą kwotę w ciągu 5 dni roboczych. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 24 godziny przed zameldowaniem, wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Aby anulować rezerwację, należy wysłać SMS lub e-mail, w którym należy podać imię i nazwisko osoby anulującej oraz daty przyjazdu i wyjazdu wskazane w rezerwacji, a tym samym długość pobytu.