Apartamenty PtičekVir - Chorwackie wyspy

cena od zł 626 za noc
Szczegółowy opis

Na wyspie w domku letniskowym znajdują się trzy umeblowane apartamenty w centrum Vir. Wyspa Vir to spokojna wyspa pięknych kolorów i zapachów Dalmacji. Ma główną żwirową plażę, która po wejściu do morza staje się piaszczysta. Z tego powodu jest ulubionym wyborem rodziców z dziećmi, ponieważ jest to płytkie morze, które pogłębia się po 100 metrach. Odwiedzający mają zagwarantowane miejsce parkingowe na podwórku domu, a każdy zakup, do restauracji, wyjście na plażę czy do centrum można zrobić na piechotę bez uruchamiania samochodu. Woda z kranu nadaje się do picia. Wszystkie podstawowe obiekty znajdują się w promieniu 500 metrów i obejmują restauracje, piekarnię, plażę i promenadę wzdłuż plaży, bankomat, sklepy, apteki, obiekty nocne. W celu uzyskania wszelkich informacji i pomocy prosimy o kontakt, ponieważ ktoś zawsze będzie w domu w okresie wynajmu. Chętnie Ci pomożemy.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Idealny czas na przyjazd gości to od 12:00 do 13:00. Oczywiście porozumienia są możliwe, jeśli istnieją predyspozycje do osiągnięcia tego samego. Można płacić w kunach oraz w walucie obcej (euro). Opłata klimatyczna za osobę NIE jest pobierana dodatkowo.
Opłata nie wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
Drodzy goście, serdecznie zapraszamy do naszego domu iw tych niecodziennych okolicznościach. Prosimy o podróżowanie sumiennie. Dostosowaliśmy naszą politykę anulacji do sytuacji i możesz anulować 10 dni przed zarezerwowanym terminem przyjazdu ze 100% zwrotem zaliczki. Jeśli anulujesz wizytę w ciągu 10 dni przed przyjazdem, zatrzymamy zaliczkę w całości. Niniejsza polityka anulowania obowiązuje do czasu ogłoszenia końca pandemii.
Odległości
  • Morze: 400 m
  • Plaża: 400 m
  • Centrum: 20 m
  • Sklep spożywczy: 40 m
  • Restauracja: 50 m
  • Lekarza: 300 m
  • Apteka: 300 m
  • Bank: 200 m
  • Poczta: 400 m
  • Dworzec autobusowy: 1 km
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa,
Dodatkowa oferta
Po przyjeździe właściciel przejdzie przez wynajęte mieszkanie z gościem. Ponadto, jeśli to konieczne, właściciel może przejść przez centrum Vir i przedstawić gościowi ofertę i wyspę. Oferujemy pomoc pod każdym względem.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Ptiček
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Marija Ptiček Reklamodawca od 2015
Mówi:
Chorwacki, Angielski,
Więcej informacji na temat właściciela

Szanowni goście Apartamentu. hr, Rodzina Ptiček posiada dom na środkowym Adriatyku na wyspie Vir. Jestem do dyspozycji na pytania i pytania. Zachęcamy do kontaktu z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować i szczegółowo przedstawić bazę noclegową. Cześć :-)