Apartamenty MladenkaPag Šimuni - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.023 za noc
Szczegółowy opis

Apartamenty Mladenka znajdują się zaledwie kilkadziesiąt metrów od morza, na wzgórzu z pięknym widokiem na zatokę Šimuni. Wszystkie nasze apartamenty są dobrze wyposażone, posiadają przestronne balkony i strzeżone miejsce parkingowe na podwórzu domu. Spokojne miejsce, miła atmosfera, bliskość morza i gospodarze z wieloletnim doświadczeniem w turystyce zapewniają spokojny i przyjemny wypoczynek. Šimuni to mała wioska rybacka, położona w naturalnej zatoce na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Pag. Od zawsze słynęło z tradycji rybołówstwa i turystyki. ACI Marina Šimuni znajduje się w samej zatoce, natomiast Camp Šimuni znajduje się zaledwie kilometr od samego miejsca. Šimuni to idealne miejsce na odpoczynek, spacery i kąpiele na pobliskich plażach.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
W celu rezerwacji noclegu wymagana jest wpłata zaliczki. Przyjazd do apartamentu od godziny 14:00, wyjazd do godziny 10:00.
Opłata nie wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 50 m
  • Sklep spożywczy: 80 m
  • Restauracja: 20 m
  • Lekarza: 12 km
  • Apteka: 4 km
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Dla łodzi jest miejsce do cumowania, aw pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, targi rybne, sklepy i kantory wymiany walut.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Mladenka
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Ive Fabijanić Reklamodawca od 2019
Mówi:
Chorwacki, Niemcy, Włoski, Słoweński,
Apartamenty Mladenka był oglądany 31515 razy od 02.04.2019.