Samotny dom Sestrunj znajduje się w Sestrunj. Do dyspozycji Gości jest ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Dom wakacyjny obejmuje 3 sypialnie, salon z telewizorem, wyposażoną kuchnię z jadalnią oraz 1 łazienkę z prysznicem i pralką. Dom posiada duży zadaszony taras za jacuzzi.Do plaży jest 29 minut spacerem lub 3 minuty samochodem.
Czytaj więcej KwaterZapłata gotówką. Konieczne jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30% całkowitej kwoty. Możliwość anulacji 30 dni przed przyjazdem. Przyjazd 14h-check out 10h. Opłata klimatyczna jest wliczona w cenę.
Opłata jest wliczone w cenę.Zwrot zaliczki zostanie wpłacony na konto w przypadku anulowania rezerwacji w terminie 30 dni.