W pełni wyposażone mieszkanie położone w cichej części Selina zaledwie 200 metrów od plaży. 60m powierzchnia może pomieścić do 5 osób. W centrum, co jest 200m od apartamentów znajdują się sklepy, kawiarnia i restauracje. Szczególny urok tego miasteczka daje mu w pobliżu Parku Narodowego Małych i dużych Paklenica, który znajduje się zaledwie 500 m od mieszkania, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem i piękne widoki, spacery, wspinaczka po skałach i na rowerze.
Czytaj więcej KwaterDla rezerwacji zobowiązany jest do wpłacenia kaucji w wysokości 20% ustalonej ceny, a resztę po przyjeździe. Przyjazd od 14h i wyjazd przed 10 rano.
Opłata jest wliczone w cenę.W pobliżu mieszkania mają szereg działań, takich jak turystyka, jazda na rowerze, nurkowanie, centrum odnowy biologicznej. Parki narodowe Jeziora Plitwickie i wodospady Krka, które są tylko godziny jazdy. Cena obejmuje powitalnego drinka.