Apartamenty Villa Helena -
Rovanjska - Zadar region

cena od zł 1.065 za noc Vrtlina, Rovanjska

Więcej informacji na temat właściciela
Szczegółowy opis

„Apartamenty Helena” zlokalizowane są w miejscowości Rovanjska w powiecie zadarskim, przy pierwszym zjeździe z autostrady A1 po minięciu św. Termin ostateczny. Dom położony jest blisko morza i plaży, 3 minuty spacerem lub 100 metrów od powietrza i oferuje między innymi niedawno odnowione pokoje z bezpłatnym WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Położenie jest doskonałe, ponieważ oprócz bliskości morza, w odległości około 50 metrów znajdują się także dwie restauracje i dwa sklepy. Każdy z 4 apartamentów przeznaczony jest dla 4 osób, a jeden dla 5 osób. Dwa apartamenty posiadają: sypialnię, pokój dzienny, taras, telewizor LCD, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i piekarnikiem, łazienkę z prysznicem, pralką i bezpłatnymi kosmetykami. Dwa apartamenty posiadają: dwie oddzielne sypialnie, pokój dzienny, taras, telewizor LCD, wyposażoną kuchnię z lodówką i piekarnikiem, łazienkę z prysznicem. W jednym z apartamentów w łazience znajduje się sauna. Więcej na: www.villahelenarovanjska.com

Czytaj więcej Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty

Płatne jest ono na miejscu, bezpośrednio po przyjeździe i rejestracji. Zaliczka wypłacana jest w wysokości 10% całkowitej kwoty.

Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze 100 m
  • Plaża 100 m
  • Centrum 100 m
  • Sklep spożywczy 20 m
  • Restauracja 30 m
  • Apteka 9 km
  • Bank 9 km
  • Poczta 9 km
  • Stacja paliw 9 km
  • Dworzec autobusowy 9 km
  • Dworzec kolejowy 20 km
  • Lotnisko 15 km
  • Dyskoteka 9 km
  • Casino 9 km
  • Park Narodowy 8 km
Typ plaży
Piaszczysta
Żwirowa
Betonowa
Kamienista
Dodatkowa oferta

W bezpośrednim sąsiedztwie Rovanjskiej znajduje się kilka parków narodowych i kilka parków przyrody. To wszystko są świetne pomysły na jednodniowe wycieczki i zdecydowanie miejsca do odwiedzenia; 1. Do Parku Narodowego Paklenica można dojechać samochodem w zaledwie kilka minut. 2. Do Parku Narodowego Kornati można dojechać samochodem w niecałą godzinę. 3. Park Narodowy Plitwicki jest oddalony o około półtorej godziny jazdy samochodem. 4. Park Narodowy Krka oddalony jest o około półtorej godziny jazdy samochodem. 5. Do Parku Przyrody Zrmanja można dojechać samochodem w dziesięć minut. W Rovanjskiej istnieje możliwość wynajęcia łodzi lub zorganizowanej wycieczki statkiem do Zrmanji. Dla wszystkich naszych gości, drink powitalny jest całkowicie wliczony w cenę, butelka „Plavac”, słynnego chorwackiego wina z Pelješaca.

Nasza lokalizacja
Pokaż zakwaterowanie w pobliżu Pokaż atrakcje w pobliżu Apartamenty Villa Helena był oglądany
12686 razy od 28.06.2022.
Goran Guteša Reklamodawca od 2022
Mówi:
Chorwacki
Angielski
Więcej informacji na temat właściciela
Formularz kontaktowy
Zawartość tego formularza zostanie wysłana bezpośrednio do reklamodawców e-mail. Jest używane tylko zapytać o rezerwację wymienionych nieruchomości. Każde inne zastosowanie stanowi nadużycie względem ApartamentyChorwacja.pl usługi
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Villa Helena
Czy przebywał tu? Napisz opinie!
Najnowsze ogłoszenia
Domek mobilny Palm Oasis Pakoštane, Zadar region
Domek mobilny Lavender Grove Pakoštane, Zadar region
Domek mobilny Bamboo Retreat Pakoštane, Zadar region
Apartament Sofia Dugi Otok Žman, Chorwackie wyspy