Witamy w Šolta. , Witamy na wyspie oliwek, wina, fig i miodu - idealny dla rodzin z przyjaciółmi, osób pragnących spokojnych i relaksujących wakacji bez hałasu i tłumów, a także dla osób szukających wakacji bez stresu. Prom zajmuje 50 minut. Wyspa ma piękne zatoki, nietkniętą przyrodę i wysepki. Samotność to raj dla ciała i duszy. Apartamenty Elena z pięknie zagospodarowanym ogrodem znajdują się zaledwie 15 m od morza w małej wiosce Rogač na wyspie Solta.
Czytaj więcej KwaterZaliczka wynosi 30% całkowitej ceny. Po przybyciu do apartamentu należy zapłacić łączną cenę. Podatek turystyczny jest wliczony w cenę. Cena obejmuje: parking, bezpłatny dostęp do Internetu, pościel i ręczniki, podatek turystyczny. Korzystanie z klimatyzacji kosztuje 5 EUR za dzień. Zwierzęta domowe - dodatkowa opłata 5 EUR za dzień Minimalny okres pobytu to 7 dni. Zalecany przyjazd 13 godzin, wyjazd po 10 godzinach.
Opłata jest wliczone w cenę.W pełni umeblowany apartament z tarasem i widokiem na morze i Split. Mieszkanie znajduje się w pierwszym rzędzie do morza, w spokojnej okolicy zatoki Rogač na wyspie Solta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kuchnią, dwóch sypialni i łazienki. Krystalicznie czyste morze z mieszkania jest tylko 15 m od hotelu. Mieszkanie jest idealne na wakacje w słońcu, morzu i pięknej przyrody