Apartamenty MihaelNin - Zadar region

cena od zł 1.326 za noc
Szczegółowy opis

Obiekt oddalony jest o 8 minut spacerem od plaży. Obiekt Apartments Mihael położony jest w zabytkowym centrum Nin i oferuje nowoczesne apartamenty z częścią wypoczynkową, serwisem internetowym Netflix i bezpłatnym WiFi. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane i obejmują łazienkę oraz kuchnię z kuchenką mikrofalową. Na miejscu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni włoskiej i amerykańskiej.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Klucze i bilet parkingowy czekają na Państwa w skrzynce na klucze po wcześniejszym uzgodnieniu. Zameldowanie możliwe od 14:00 do 22:00 Wymeldowanie możliwe od 08:00 do 10:00
Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
Gość ma możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji do 30 dni przed przyjazdem w przypadku zwrotu wpłaconej zaliczki
Odległości
  • Morze: 100 m
Typ plaży
Piaszczysta,
Dodatkowa oferta
W cenie bilet parkingowy na jeden pojazd. Apartament Mihael znajduje się w historycznym centrum Nin (obszar chroniony kulturowo), a parkowanie jest możliwe na pobliskich parkingach publicznych. Wymagany jest bilet parkingowy w wysokości 30 EUR, który zostanie zwrócony po zwróceniu biletu parkingowego. Bilet parkingowy obejmuje również bezpłatny parking na trzech popularnych plażach w okolicy. Parom szczególnie podobała się lokalizacja - ocenili ją na 10 w rezerwacji na pobyt jako para.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Mihael
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Matea Zubčić Ricov
Mówi:
Chorwacki, Angielski,