Dom wakacyjny MarijoIst - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.327 za noc
Szczegółowy opis

Bardzo pięknie i funkcjonalnie wyposażony apatman z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami dla jakości i przyjemnego pobytu. Znajduje się w bardzo pięknej i spokojnej okolicy na wyspie Ista z pięknym widokiem na sąsiednie wyspy, przystań i przystań. Odległość do przystani wynosi 150m od plaży 100m W mieszkaniu jest duża lodówka w połączeniu z głębokim miejscem na jedzenie Taras o powierzchni 20 metrów kwadratowych jest wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia - stół z czterema krzesłami i leżak. Krótki - apartament ma wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu w nim.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Rezerwacja w apartamencie - zaliczka 30% Płatność pobytu - z góry Oprócz zakwaterowania, konieczne jest, aby zapłacić 6 kun za dzień, dzieci do 12 lat 0 podatek turystyczny Kuna. Idealny czas przyjazdu to sobota lub niedziela. Idealny czas na wyjazd to sobota lub niedziela.
Opłata nie wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 100 m
  • Plaża: 100 m
  • Centrum: 70 m
  • Sklep spożywczy: 70 m
  • Restauracja: 70 m
  • Lekarza: 70 m
  • Bank: 60 m
  • Poczta: 60 m
  • Marina: 200 m
  • Zajęcia sportowe: 200 m
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Czekamy na Twój wybór i będziemy gotowi powitać Cię Możesz dostać się na naszą wyspę z Zadaru - promem (ostatni przystanek to apartament Mario) promem (pierwszy przystanek to apartament Mario) i z Lošinj promem (czwarta stacja to apartament Mario) Jeśli przyjedziesz samochodem na parking wyspy jest bezpłatne. Po przyjeździe musisz zadzwonić do nas, gdy wchodzisz na pokład statku abyś mógł zorganizować transport do apartamentu. Należy pamiętać, że na wyspie nie ma samochodów. Oprócz czynszu oferujemy również napoje i powitanie. W trakcie pobytu dostępny jest wspólny lunch z napojami i ciastkami Możliwość wynajęcia łodzi - zgodnie z umową Organizujemy również wycieczki na okoliczne wyspy - zgodnie z ustaleniami Czarter jachtów.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Dom wakacyjny Marijo
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 1 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Kutina, Chorwacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A4, Lipiec 2014
ca Maryja

Bardzo ładnie urządzone aplikację. Pomysłowe z partii stylu. Blisko morza, piękne widoki, cisza i spokój. Solidny plaża, odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Idealny dla tych, którzy nie lubią tłumów. Gospodarze przyjazny i pomocny. Polecamy wszystkim.

Polecam : Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Rodziny z dziećmi, Turystyczny bez samochodu, Romantycy, Osoby niepełnosprawne, Miejsca,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Marijo Perušić Reklamodawca od 2014
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Włoski,
Więcej informacji na temat właściciela

I jako gospodarz Apartments Mary Ist będę zapewnić wysoką jakość pobytu w naszym pięknym mieszkaniu i na naszej pięknej wyspie z lampką przyjmując jedną lub więcej wspólnych spotkań z kolacji na świeżym powietrzu. W nadziei, że będziesz zainteresowany w naszym obiekcie z góry dziękuję za zainteresowanie. Chodzi Mario Perušić