W pełni wyposażony i nowoczesny dom w tle jest miasto Zadar, zaledwie 10 minut od miasta Zadar. Obiekt posiada 4 sypialnie, w sumie 8 dużych łóżek + 2 dostawki, 2 łazienki, kuchnia, taras, tawerna dalmatyńska do towarzystwa, który jest dostępny tylko dla gości willi Józefa i Mia. Wokół domu jest piękny idealny ogród dla dzieci do zabawy i spotkania towarzyskie. Mamy basen, które oferujemy wszystkim naszym gościom. Wielkość puli 06:50 x 03:50. Wokół basenu mamy krzesła, które są dostępne w całej dana.Dobrodošli!
Czytaj więcejZaliczka w wysokości 20% całkowitej ceny zapłaconej za rezerwację, a reszta po przyjeździe do naszego domu. Przyjazd i wyjazd po uzgodnieniu.
Opłata jest wliczone w cenę.W naszym ogrodzie, który jest zbliżony do willi, można użyć świeżych owoców i warzyw. Możliwość wypożyczenia łodzi, które można odwiedzić nasze piękne wyspy.