W pełni wyposażone i nowoczesne apartamenty w Leon są Mastrinci na wyspie Ciovo, który jest połączony z lądem w miejscowości Trogir. W odległości 50 km znajdują się liczne perła chorwackiego dziedzictwa. Trogir lub stare greckie Tragos. Wykopaliska rzymskiego Salona, Pałac rzymskich cesarzy Dioklecjana w Splicie, średniowiecznej twierdzy Klis, wodospady Krka, młyny wodne Pantan ksiądz klasztor pustelnik na skały, morze perły Primosten, Rogozica i Marina. Stare miasto Kamień Sibenik ..... Nasz dom otoczony jest lasem sosnowym. Znajduje się 300 metrów od plaży, gdzie można mieć samochód. Na plaży można znaleźć cień pod sosnowych gałęzi. Przyjdź cieszyć się słoneczne dni pełne śródziemnomorskich smaków.
Czytaj więcej KwaterRezerwacja jest aktualna, gdy właściciel potwierdził, że mieszkanie jest w wymaganym terminie jest dostępny i kiedy klient płaci zaliczkę w wysokości 20% łącznej ceny na rachunku walutowym zaliczki lub wysłać wartość listową. Zaprzestanie apartamentów do 12:00, przyjazd po godzinie 16:00. Zwierzęta nie są akceptowane. Korzystanie z Internetu za darmo.
Opłata nie wliczone w cenę.Cena noclegu obejmuje: -Użyj ręczników i łóżko - Wykorzystanie grilla - Energia elektryczna i woda - Korzystanie z Internetu - Sprzątanie końcowe