Bezpośrednie Apartamentychorwacja.pl Ogólne warunki użytkowania

Strona www.apartamentychorwacja.pl i wszystkie jej subdomen (dalej: Strony) są własnością firmy Do-bra d.o.o., Štefanićeva 5, 10000 Zagreb, Republiki Chorwacji (dalej: Strona Właściciel). Jako użytkownik stron akceptację postanowień Ogólnych Warunków Korzystania i ogłoszeń publikowanych na stronach. Jeśli nie zgadzasz się z Ogólnych Warunków Korzystania ze stron, prosimy ich nie używać.

Apartamentychorwacja.pl Postanowienia ogólne Ta witryna nie jest agencją turystyczną, która wynajmuje obiekty noclegowe w imieniu lub na rachunek właścicieli miejsc noclegowych. To jest raczej do wykorzystania jako katalogu on-line obiektów noclegowych na terytorium Republiki Chorwacji. Oznacza to, że celem bezpośrednim Croatia.com stron jest promocja i reklama apartamenty, apartamenty typu studio, pokoje, hotele, schroniska, wille i obozy, a także inne rodzaje obiektów oferujących zakwaterowanie dla gości lub, które oferują usługi związane z turystyką , sportu, rekreacji i wypoczynku.

Osobiste i niekomercyjnego użytku Ograniczenie Strony te są przeznaczone do użytku osobistego i niekomercyjnego przez użytkowników. Użytkownik nie może modyfikować, kopiować, rozpowszechniać, wyświetlać, publikować ani w żaden inny sposób przekazywać lub sprzedawać jakichkolwiek informacji, produktów lub usług publikowanych na stronach bez uprzedniej zgody właścicieli i reklamodawców.Materiały opublikowane na stronach są chronione prawem autorskim i wszelkie nieautoryzowane użycie może stanowić naruszenie przepisów prawa autorskiego i praw pokrewnych, ustawy (Dziennik Urzędowy, nr. 167/03 i 79/07) i innych przepisów Republiki Chorwacji .

W przypadku naruszenia któregokolwiek z powyższych Warunków, upoważnienie do korzystania z sesji zostanie automatycznie cofnięta i wszystkie pobrane lub wydrukowane materiały muszą zostać zniszczone na raz.

Własność, Prawa i Obowiązki Zawartość stron jest własnością firmy Do-bra doo (Strona Właściciel). Zawartość, która nie jest własnością właściciela strony jest używany za zgodą jego autora / właściciela i są usuwane ze stron na żądanie autora / właściciela.

Ograniczenie odpowiedzialności Informacje publikowane na stronach bezpośrednim Croatia.com jest przez reklamodawców oraz Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności karnej materialnie lub w przypadku, gdy informacje o kwaterach prywatnych, apartamentach i / lub pomieszczeń nie naprawdę zobrazowania rzeczywistej sytuacji. Na stronie internetowej reklamuje tylko oferty prywatne reklamodawców na terytorium Republiki Chorwacji.Właściciel serwisu zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności w jakikolwiek sposób związane z wykorzystaniem stron internetowych w domenie Apartamentychorwacja.pl, odpowiedzialność za wszelkie działania użytkowników związane z użytkowaniem lub nadużywaniem treści na stronach, jak również za szkody użytkowników lub osób trzecich związane z korzystaniem lub nadużycia Apartamentychorwacja.pl zawartości witryny.

Zmiany te warunki i inne warunki handlowe Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych warunków korzystania ze stron i innych warunków działalności bez uprzedniego powiadomienia.

Do-bra d.o.o.
Štefanićeva 5
10 000 Zagreb
Chorwacja