Dom wakacyjny Malibu OneVir - Chorwackie wyspy

cena od zł 0 za noc
Szczegółowy opis

Villa Malibu One to luksusowy ośrodek położony w zacisznym śródziemnomorskim lesie sosnowym niedaleko morza i rozciąga się na ponad 5000 metrów kwadratowych ogrodu krajobrazowego. Na tych, którzy zdecydują się na wypoczynek w tej pięknej willi, czeka 12-metrowy basen, sala zabaw, kuchnia na świeżym powietrzu i wiele innych udogodnień, które sprawią, że wakacje jej gości będą niezapomniane. Willa ma pojemność 20 + 8 (20 głównych łóżek i 8 dodatkowych łóżek), maksymalna pojemność to 28 osób.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Gwarantujesz i potwierdzasz swój przyjazd wpłacając wymaganą zaliczkę w wysokości 20% całkowitej ceny zakwaterowania. Wszelkie informacje dotyczące wpłaty zaliczki zostaną przesłane za pośrednictwem oferty na adres e-mail gościa. Po otrzymaniu zaliczki rezerwacja jest uważana za potwierdzoną, a do gościa wysyłany jest voucher na adres e-mail - potwierdzenie rezerwacji. Resztę kwoty gość wpłaca po przyjeździe do willi gotówką lub przelewem na konto, na które wpłacono zaliczkę.
Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
W willach i apartamentach Malibu wierzymy w przyjazne więzi, które budujemy z naszymi gośćmi od lat. W związku z ogłoszoną na całym świecie pandemią wirusa COVID-19 postanowiliśmy zrobić gest, aby umożliwić wszystkim, których zaufanie jest dla nas tak ważne, bardziej elastyczne anulowanie rezerwacji i „zmianę rezerwacji” z wykorzystaniem już wpłaconej zaliczki. Nowe zasady mają zastosowanie do wszystkich istniejących i nowych rezerwacji dokonanych za pośrednictwem rezerwacji bezpośrednich na 2021 r., A ich celem jest umożliwienie Ci bezpiecznego i bezproblemowego zaplanowania wakacji. Warunki anulacji: - W przypadku anulacji do 21 dni przed przyjazdem wpłacona kwota może zostać wykorzystana podczas kolejnego pobytu. Zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. - W przypadku anulowania lub zmiany 21 - 0 dni przed przyjazdem i braku przyjazdu wpłacona kwota nie może zostać wykorzystana podczas następnego pobytu w obiektach Malibu. Zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. - W przypadku wcześniejszego wyjazdu z zakwaterowania zwrot kwoty rezerwacji nie jest możliwy.
Odległości
 • Morze: 600 m
 • Plaża: 600 m
 • Centrum: 900 m
 • Sklep spożywczy: 200 m
 • Restauracja: 500 m
 • Lekarza: 1 km
 • Apteka: 1 km
 • Poczta: 300 m
 • Stacja paliw: 4 km
 • Zajęcia sportowe: 10 m
 • Dyskoteka: 900 m
 • Park Narodowy: 30 km
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa,
Dodatkowa oferta
- 12-metrowy basen z leżakami i parasolami - Zewnętrzna sala zabaw (bilard, cymbergaja, rzutki, tenis stołowy, piłkarzyki) - Wyposażona kuchnia na zewnątrz - Altana zewnętrzna z meblami ogrodowymi - Rowery (rower górski) - Internet Wi-Fi
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Dom wakacyjny Malibu One
Opinie gości
Fantastyczny! 5/5
Ocen gości oparty na 1 opiniach
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Varsava, Polska
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A4+2, Lipiec 2019
Doskonałe miejsce

Piękne miejsce, otoczone lasem, spokojna i spokojna atmosfera, czyste apartamenty, duży i czysty basen, mili gospodarze, wiele udogodnień, takich jak pokój gier, rowery i kuchnia na zewnątrz ... na pewno wrócimy!

Polecam : Aktywne wakacje, Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Rodziny z dziećmi, Romantycy,
Ocena jest przetłumaczona z angielski - Pokaż oryginał
Besima Karabegović Reklamodawca od 2015
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy,
Więcej informacji na temat właściciela

Zespół Malibu reprezentuje rodzinę Karabegovic, która z powodzeniem działa w branży turystycznej od wielu lat. Naszą misją jest zapewnienie gościom wysokiej jakości usług i upewnienie się, że dostaną urlop, na który zasługują.