Apartamenty IlenkaUgljan - Chorwackie wyspy

Szczegółowy opis

Apartamenty ILENKA znajdują się 10 m od morza. Funkcjonalny i nowoczesny, przestronny i jasny. Nie zapominaj, że letnie imprezy odbędzie się na tarasach! Taras z naszych apartamentów są przestronne i wygląda bezpośrednio do morza. W ogrodzie jest wykorzystanie wszystkich gości do opalania na trawniku. Z ogrodu, bezpośredni dostęp do plaży. Beton i kamienistej plaży w przedniej części domu, w odległości 100 m żwir świetne dla dzieci. Każdy apartament posiada dwie sypialnie, dwie łazienki, jadalnia, kuchnia i pokój dzienny. Centrum miasta ze sklepami, restauracjami i kawiarniami w odległości 200 metrów. Komfort, funkcjonalność i blisko do wszystkich usług. Natura, bezkresne, niebieskie morze i niebo, zapach lawendy i smak soli. Przyjdź i przekonaj się sam!

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Kontakt i rezerwacje e-mail. W lipcu i sierpniu idealny czas przyjazdu i wyjazdu jest sobota-sobota innych warunkach negocjowanych. Zaliczka 20% ceny.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
 • Morze: 10 m
 • Plaża: 10 m
 • Centrum: 200 m
 • Sklep spożywczy: 200 m
 • Restauracja: 200 m
 • Lekarza: 200 m
 • Apteka: 8 km
 • Bank: 8 km
 • Poczta: 200 m
 • Stacja paliw: 8 km
 • Dworzec autobusowy: 300 m
 • Lotnisko: 28 km
 • Marina: 5 km
 • Zajęcia sportowe: 1 km
 • Dyskoteka: 100 m
 • Park Narodowy: 30 km
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Bezpłatny parking. Leżaki na tarasie i ogród darmo. Grill w ogrodzie za darmo. Możliwość zorganizowania wycieczki statkiem indywidualnie, jak iw grupach.
Widok mapy
Opinie gości
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
M.L. Selca, Słowenia
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A4+1 Lipiec, 2017
Ilenka Apartamenty Ugljan

Bardzo miło spędzić wakacje. Doskonała lokalizacja, pogoda, bardzo przyjazny właściciel mieszkania. Do plaży jest zaledwie kilka kroków od taras, ognisko, duży trawiasty obszar wokół mieszkania. Idealny dla rodzin z dziećmi (w wieku park rozrywki w pobliżu). Musimy wrócić. pozdrowienia Mitja

Polecam: Ludzie szukający spokoju, Rodziny z dziećmi,
Ocena jest przetłumaczona z słoweński - Pokaż oryginał
Arne Wienhausen, Niemcy
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A4+1 Lipiec, 2017
Top święto

Byliśmy już po raz drugi w tym pięknie położonego domu. Pomimo długiej podróży (1500 km), czujemy się natychmiast po przyjeździe w domu. Doskonała lokalizacja i miły gospodarz są powodem, aby przejść do Ugljan dla nas. Dom jest dobrze wyposażony, grill można bardzo dobrze i cieszyć się widokiem z tarasu lub balkonu wielkiej zatoki. Możemy tylko polecić ten dom. Mała wskazówka dla wszystkich przybywających z Niemiec na A9. Tuż przed granicą do Słowenii można naładować bardzo tani w Sankt Veit. Wyjdź Vogau-Strass, a następnie skręcić w prawo w kierunku Sankt Veit, przez miasto, a potem przychodzi w środku pola darmowa stacji benzynowej, gdzie diesel jest 35 centów tańsze niż na autostradzie.

Polecam: Rodziny z dziećmi,
Ocena jest przetłumaczona z niemcy - Pokaż oryginał
mskala Dolny Kubin, Słowacja
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A4+1 Lipiec, 2016
Doskonałe wakacje!

Absolutnie niesamowite - mamy zarezerwowane wszystkie mieszkania w domu i to był doskonały wybór. Doskonałe apartamenty w doskonałej lokalizacji - plaża obok domu, inna plaża z barem zaledwie kilka kroków od centrum miasta, w odległości spaceru. Gospodarz był bardzo miły i pomocny - od pierwszego e-mail do ostatniej chwili naszego pobytu. Nie mogę się doczekać, aby wrócić jeszcze raz!

Polecam: Aktywne wakacje, Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Rodziny z dziećmi, Miejsca,
Ocena jest przetłumaczona z angielski - Pokaż oryginał
susjedi Maribor, Słowenia
Fantastyczny! (5/5) Pobyt w A4+1 Czerwiec, 2013
Doskonałe wakacje!

Więcej niż świetnie, w tym mieszkaniu - w domu wszystko było super: podstawowe i opcjonalne lokalne (gospodyni i gospodarz) obsługa, bardzo sympatyczni ludzie. Człowiek czuje się jak w domu. Po prostu wszystko, człowiek powinien być na wakacjach jest na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy przekonani, że będziemy z powrotem!

Polecam: Aktywne wakacje, Ludzie szukający spokoju, Ludzie w podeszłym wieku, Rodziny z dziećmi, Romantycy, Osoby niepełnosprawne, Ludzie ze zwierzętami, Miejsca,
Ocena jest przetłumaczona z chorwacki - Pokaż oryginał
Ilenka Hrabrov Reklamodawca od 2013
Mówi:
Chorwacki, Angielski,
Więcej informacji na temat właściciela

error_translate