Dom wakacyjny ErikaHvar Stari Grad - Chorwackie wyspy

Szczegółowy opis

Ten piękny, odnowiony dom w Dalmacji jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do komfortowego pobytu. Znajduje się w samym sercu centrum miasta, zaledwie kilka minut od wszystkich udogodnień, w tym doskonałych restauracji, kawiarni, supermarketów, delikatesów, rynków rybnych i warzywnych i innych. Mimo że znajduje się w samym sercu miasta, przestrzeń kosmiczna jest ukryta przed widokiem przechodniów, więc masz pełną prywatność. Dom składa się z 3 pięter, z salonem, kuchnią i podwórzem z grillem. Otwarte schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajduje się dwuosobowa sypialnia i łazienka. Na drugim piętrze, które jest zazwyczaj preferowane przez najmłodszych członków rodziny, znajduje się druga sypialnia z 2 oddzielnymi łóżkami, które w razie potrzeby można połączyć z jedną dużą. Powyżej tego piętra znajduje się strych z dwoma oddzielnymi łóżkami. Udogodnienia na miejscu obejmują: bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor w salonie oraz sypialnie, pralkę i klimatyzację. W tej samej lokalizacji apartament z trzema sypialniami i tarasem!

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Idealny czas przyjazdu od 15.00 do 23.00 i wyjazd do 10.00.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 100 m
  • Plaża: 500 m
  • Centrum: 100 m
  • Sklep spożywczy: 100 m
  • Restauracja: 50 m
  • Lekarza: 300 m
  • Apteka: 300 m
  • Poczta: 200 m
  • Dworzec autobusowy: 500 m
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Podobnie jak wszystkie inne domy w centrum miasta, ten dom nie ma własnego parkingu. Istnieje możliwość parkowania na jednym z trzech miejsc parkingowych w centrum, kilka minut pieszo, płacąc 11-15 euro dziennie lub 8-10 kn na godzinę. Oprócz płatnego parkingu, w pobliżu domu znajdują się dwie lokalizacje, wzdłuż drogi, jeśli znajdziesz wolne miejsce. W centrum miasta istnieje możliwość wynajmu samochodów, silników, łodzi, rowerów i organizowania codziennych wycieczek na sąsiednie wyspy.
Widok mapy
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Katarina Lučić-Lavčević Reklamodawca od 2016
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Włoski,
Więcej informacji na temat właściciela

Młoda kobieta biznesu bardzo wesołą osobą. Spędzać wolny czas z rodziną, z dwóch pięknych dzieci i żony. Wy, drodzy goście w każdej chwili dostępne. Życzę serdecznie do mojego mieszkania i najpiękniejsze miejsce na wyspie Hvar!