Apartament DavidRogoznica - Sibenik

Szczegółowy opis

W naszym obiekcie uzyskasz przyjazną atmosferę. Obiekt znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od pięknej plaży i krystalicznie czystego morza. Przede wszystkim jestem komunikatywną i rozrywkową osobą, która chętnie poznaje nowych ludzi i kulturę.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Drodzy goście, płatność jest manipulowana bezpośrednią wpłatą na konto lub datą przyjazdu, którą możemy załatwić za pośrednictwem poczty e-mail. Kaucja wynosi 30% kwoty rezerwacji. dziękuję Apartamenty David
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 50 m
Typ plaży
Żwirowa,
Dodatkowa oferta
Obiekt Apartment David usytuowany jest w miejscowoś ci Zecevo, niewielkiej miejscowoś ci obok miejscowoś ci Rogoznica w regionie Sibenik-Knin. Oferuje on zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi. Wszystkie apartamenty oferują część wypoczynkową, telewizor z płaskim ekranem oraz łazienkę z suszarką do włosów, bidetem i prysznicem. Apartamenty są wyposażone w zmywarkę, piekarnik i lodówkę. Goście mogą zagrać w ping ponga lub nurkować lub jeździć na rowerze w okolicy. Trogir oddalony jest od apartamentów David o 30 km, a Szybenik - o 36 km. Najbliższe lotnisko znajduje się w Splicie, w odległości 35 km od obiektu.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartament David
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
David Prcela
Mówi:
Chorwacki, Angielski,