Apartamenty Ana & MarinaPoreč - Istria

Szczegółowy opis

Apartamenty "Ana" i "Marina" znajdują się w nowo wybudowanym luksusowym domu w osadzie Varvari. Apartament "Ana" znajduje się na parterze, a mieszkanie "Marina" znajduje się na pierwszym piętrze. Chociaż apartamenty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Poreča, oferują one oazę spokoju i relaksu z ich pozycją. Doskonała lokalizacja apartamentów "Ana" i "Marina" oferuje bogactwo atrakcyjnych lokalizacji i cennych atrakcji turystycznych. Tylko 3 km od hotelu znajduje się stare centrum miasta Poreč, atrakcyjne plaże, luksusowe restauracje, winiarnie, kawiarnie i nocne kluby. W apartamentach "Ana" i "Marina" znajduje się przestronne podwórko z kominkiem, który pozwala cieszyć się grillem. Również na podwórku znajduje się bezpłatny parking i zestaw wypoczynkowy na poranną kawę i popołudniowy zimny napój. Oba apartamenty są wyposażone w sygnał Wi-Fi, klimatyzację, pralkę, żelazko, suszarkę do włosów, tostery, podgrzewacze wody i wszystkie inne niezbędne urządzenia zapewniające komfortowy pobyt.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Opłatę należy uiścić w dniu przyjazdu, a w momencie jej zawarcia jest wypłacana zaliczka w wysokości 15% całkowitej kwoty zakwaterowania. Taka zaliczka zapewnia gościowi bezpieczeństwo pobytu. W przypadku anulowania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Idealny czas przyjazdu to 15h, a czas odjazdu do 10h. Przy przekazaniu kluczy dzierżawca przyjmuje 50 € jako ubezpieczenie od ewentualnych szkód. Jeżeli przed odejściem gościa zostanie znaleziony warunek jak podano, ubezpieczenie zostanie zwrócone, w przeciwnym razie najemca zatrzyma 50 € jako odszkodowanie za szkodę.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 3 km
  • Plaża: 3 km
  • Centrum: 3 km
  • Sklep spożywczy: 1.5 km
  • Restauracja: 500 m
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Oprócz ceny wynajmu, butelka wina z Istrii lokalnych winiarzy z miską owoców i schłodzoną butelką wody mineralnej i niezanieczyszczonej jest wliczona w cenę.
Widok mapy
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Anamarija Blažević
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy, Włoski,