Apartament MarijaPoreč - Istria

Szczegółowy opis

Na pięknym wybrzeżu Istrii, jest to urocze miejsce w basenie Morza Śródziemnego - Miasto Porec. Apartament Marija położony jest w cichej i spokojnej miejscowości Finida który znajduje się zaledwie 20 minut spacerem od pięknego centrum miasta. Najbliższa plaża znajduje się 10 minut spacerem od apartamentu, obok hotelu Pical i hotelu Zagreb. Apartament Marija oferuje dwie duże sypialnie, przestronny salon z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Mieszkanie posiada taras, który jest idealnym miejscem na noc towarzyskich przy ulubionym drinku. Wśród innych zwykłym zakresie, wyposażony jest w klimatyzację, WIFI, pralka, zmywarka, mikrofalówka, parking oraz miejsce na grilla w ogrodzie.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
W przypadku rezerwacji nie wymaga przedpłaty. Idealny czas przyjazdu wynosi 13 00 godzin, jepredviđeno czasu wyjazdu do 10 rano.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 400 m
  • Plaża: 400 m
  • Centrum: 1 km
  • Sklep spożywczy: 200 m
  • Stacja paliw: 200 m
  • Dworzec autobusowy: 1.5 km
Typ plaży
Piaszczysta, Żwirowa, Betonowa,
Dodatkowa oferta
Porec został uznany za jedno z najlepszych miejsc w Chorwacji. Cokolwiek chcesz, Porec ma. Żagiel żaglówka i cieszyć się jedną z najpiękniejszych zachodów słońca, wypożyczyć rower i zwiedzić trasę niestandardową na dawnej linii kolejowej Parenzana. Porec jest miastem, którego znaleziono Bazylika między wartościami chronionymi na listę UNESCO, miasto, z którego trudno jest iść i gdzie jest nadal ważna zwrotny, miasto, które chwyta swoją duszę i zabrać serce, w którym będzie można się zakochać i zawsze wracają.
Widok mapy
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Marija Kurelić
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Włoski, Słoweński,