Apartamenty Robert i MilenaPag Mandre - Chorwackie wyspy

cena od zł 923 za noc
Szczegółowy opis

Nasze apartamenty znajdują się nad morzem, w centrum Mandri na wyspie Pag. Wszystkie apartamenty znajdują się na 1. piętrze naszego domu rodzinnego i dlatego oferują piękny widok na morze. Apartamenty są niedawno odnowione, wyposażone w internet, klimatyzację, TV / SAT, w pełni wyposażone kuchnie, a ponadto we wszystkich oknach z okiennicami można odłożyć komary, jako ochronę przed komarami. Każdy apartament ma własne miejsce parkingowe, a wszyscy goście mogą korzystać z grilla w ogrodzie. Przez nasze podwórko idziesz bezpośrednio na plażę, więc do wygodnego opalania wystarczy ręcznik na ramieniu! Czekamy na Twoje przybycie!

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
W celu potwierdzenia rezerwacji wymagana jest zaliczka w wysokości 150-200 euro, w zależności od wielkości wynajmowanego mieszkania.
Opłata jest wliczone w cenę.
Zasady anulowania rezerwacji
Zaliczka nie podlega zwrotowi, ale w przypadku niemożności dotarcia z powodu sytuacji covid -19 oferujemy możliwość przeniesienia na inne warunki w 2020 r. Lub w lecie 2021 r.
Odległości
  • Morze: 10 m
  • Plaża: 10 m
  • Centrum: 10 m
  • Sklep spożywczy: 20 m
  • Restauracja: 10 m
  • Apteka: 20 m
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa,
Dodatkowa oferta
Oprócz wynajmu mieszkania mamy również własne gospodarstwo, więc wszyscy nasi goście są zawsze witani odpowiednim prezentem z naszej produkcji.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Robert i Milena
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Branimir i Ivana Čemeljić Reklamodawca od 2016
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy, Włoski, Słoweński,
Więcej informacji na temat właściciela

Jestem Branimir Čemeljić, właściciel OPG Čemeljić, który zajmuje się produkcją sera pomidorowego. Wraz z moją żoną Ivan, moim ojcem Roberta i moją matką Mileną, zajmuję się turystyką, w pięknym małym miejscu nad morzem, Mandra. Mam nadzieję, że zachwycisz nas swoją wizytą, spróbujesz naszych produktów, a może nawet znajdziesz swoje ulubione miejsce na wakacje!