Apartamenty Villa MeriČiovo Okrug Gornji - Chorwackie wyspy

cena od zł 1.570 za noc
Szczegółowy opis

Nasz dom położony jest na wyspie Čiovo, 10 minut jazdy od miasta Trogir i tylko 15 minut jazdy od najbliższego lotniska. Dom położony jest w południowej części wyspy Ciovo i istnieje małe miejsce i ciepłe zatoki, która znajduje się w odległości 30 metrów od domu. Blisko domu, w odległości 50 metrów, znajduje się parking. W odległości 200 metrów znajduje się pierwszy sklep i restauracje. Dom składa się z trzech pięter. Na każdym z tych trzech jest jeden apartament. Najmniejszy, Kyara mieszkanie nadaje się do trzech osób. Apartament Petra Pojemność wynosi 4 2, natomiast mieszkania pojemność Ivana z 4 osób. Wszystkie trzy apartamenty mają wspaniały widok na morze. Grunty zajęte teren ogrodu, w którym rosną cytryny i mandarynki, weranda z kamienia, duży, kominkiem i basenem i nowoczesnym umeblowanym tarasem słonecznym wokół niego. Basen jest oświetlony w nocy, a jego stosowanie jest szczególnie obciążony.

Kwater
Więcej informacji
Warunki płatności i noty
Płatność jest dokonywana w dwóch częściach. Pierwsza część płatności rezerwacji, czyli 30% całkowitej kwoty na naszym koncie, że będziemy wskazywać w prywatnej korespondencji. Druga część odbywa się poprzez zapłatę pozostałej sumy na nasze konto w dniu przyjazdu. Idealny przyjazd po godzinie 14:00. Idealny czas wyjazdu do 10:00.
Opłata jest wliczone w cenę.
Odległości
  • Morze: 30 m
  • Plaża: 30 m
  • Sklep spożywczy: 200 m
  • Restauracja: 200 m
Typ plaży
Żwirowa, Betonowa, Kamienista,
Dodatkowa oferta
Korzystanie z klimatyzatora nie jest pobierana ani używać kominek ogrodowy grill lub piec. Wszyscy nasi goście są mile widziane z ciepłe powitanie w postaci świeżych lokalnych owoców i drinki powitalne i pozostawiając je czeka na pozytywną niespodzianką dla nas nie do zapomnienia.
Widok mapy
Interesujące miejsca w pobliżu Apartamenty Villa Meri
Czy przebywał tu?
Napisz opinie!
Petra Radan Reklamodawca od 2017
Mówi:
Chorwacki, Angielski, Niemcy, Włoski,